Acana 

Zobrazených 1 - 11 z 11 produktov v kategórii " Acana "
Zobrazených 1 - 11 z 11 produktov v kategórii " Acana "

Krmivo pre psa Acana

Každý psík spapá všetko čo mu príde pod zub hlavne keď nám niečo spadne na zem, no aj tak chceme pre nášho miláčika vybrať tú najlepšiu stravu a krmivo akú mu môžeme dať. Musíme dbať na chuť krmiva, ktorá je veľmi dôležitá, a ešte dôležitejšie je to aby krmivo bolo prospešné pre jeho zdravie ako je napríklad trávenie alebo zdravé kĺby. Krmivo Acana je pre mnohých majiteľov voľbou číslo jedna a nie len na slovenskom trhu ale aj na celom svete. Táto značka ma pôvod v Kanade a v dnešnej dobe je špičkou už aj u nás.

Poslanie krmiva Acana

Granule Acana sú vyrobené tak, aby boli vhodné pre každého psíka vrátane toho vášho. Všetky granule Acana obsahujú jedine kvalitné a čerstvé suroviny. Od začiatku až po koniec sú vyrábané vo fabrikách Acana. Poslanie firmy ma dve fázy. Prvá fáza spočíva v neustálom kontrovaní granúl a výroby. Zlepšuje sa  tým zloženie krmiva Acana. V druhej fáze výrobcovia  používajú ingrediencie vypestované a zozbierané miestnymi dodávateľmi, ktoré sú vždy denne čerstvo dovezené.

Krmivo pre psa Acana a jeho zloženie

Viac ako 90% Acana bielkovín z živočíšneho pôvodu neobsahujú lepok alebo zemiaky. Taktiež sa firma Acana snaží nahrádzať sacharidy aby krmivo bolo lepšie stráviteľné, preto používajú ryžu a kukuricu. Granule Acana sú vyrobené z voľne žijúcich zvierat a preto sú vždy čerstvé. Váš psík určite ocení jedinečnú čerstvosť za, ktorú vám bude vďačný a spokojný rovnako ako vy, že ste zaobstarali pre neho niečo po čom vždy tajne túžil. Acana má široký výber granúl pre každého psa. Má váš psík  problém, s ktorým v poslednej dobe bojuje stále viac a viac? Určite sa nemýlime a týmto problémom je nadváha. Značka krmiva pre psov Acana má pre vás riešenie a to je verzia Light. Krmivo Light obsahuje  nízky obsah sacharidov a tak pomôže vášmu psíkovi poraziť nadváhu a taktiež nebude mať ani problém s kĺbmi. Krmivo Acana ponúka rôzne veľkosti granúl, preto je vhodné od tých najmenších šteniatok až po tých najväčších psov.

 

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás