Annamaet 

Annamaet

Krmivá pre psov a mačky Annamaet sú holistické a iba prirodzene konzervované krmivá tej najvyššej kvality. Všetky použité suroviny sú prírodné. Krmivá neobsahujú žiadne umelé konzervanty, farbivá alebo ochucovadlá a každá vyrobená várka je neustále analyzovaná v nezávislých laboratóriách, aby bolo zaručené, že váš pes dostane len to najlepšie. P...

Viac

Krmivá pre psov a mačky Annamaet sú holistické a iba prirodzene konzervované krmivá tej najvyššej kvality. Všetky použité suroviny sú prírodné. Krmivá neobsahujú žiadne umelé konzervanty, farbivá alebo ochucovadlá a každá vyrobená várka je neustále analyzovaná v nezávislých laboratóriách, aby bolo zaručené, že váš pes dostane len to najlepšie. Psie granule Annamaet sú vyrábané iba zo zložiek tej najvyššej kvality, pretože kvalitná surovina je základom kvalitného krmiva.

Zobrazených 1 - 8 z 8 produktov v kategórii " Annamaet "
Zobrazených 1 - 8 z 8 produktov v kategórii " Annamaet "

Krmivo Annamaet

Americká firma má jedinečné receptúry bez pridania umelých konzervantov, ochucovadiel a taktiež farbív. Ani vy by ste nechceli predsa konzumovať len umelé "éčka" alebo jedlo, ktoré neviete z čoho pochádza. Krmivo Annamaet je nepretržite kontrolované, aby spĺňalo všetky výrobné normy, pri ktorých sú použité iba tie najkvalitnejšie suroviny, obsahujúce vysoko kvalitné živiny a vitamíny, pretože tie sú základom na získanie najvyššej kvality a spokojnosti vášho štvornohého miláčika.

 

Krmivo Annamaet - Vznik

 

Zakladateľom sa stal vedec menom Rob Downey, ktorý chcel skoncovať s nedostatočnou ponukou kvalitných pokrmov pre psov. Preto sa rozhodol založiť značku Annamaet, ktorá sa stala z jedným najlepších jedál pre vašich štvornohých miláčikov. Rob Downey sa snažil aby, tieto krmivá boli predovšetkým z čerstvých surovín, bez konzervačných látok a z rôznych iných netradičných prísad, to sa mu podarilo až do dnes. Krmivo Annamaet sa stalo špičkou v USA a taktiež na celom svete bez žiadnej marketingovej podpory a to poukazuje na vysokú kvalitu tohto krmiva. Zakladateľ Downey od začiatku pripravoval pre svojich psov len krmivo Annamaet, lebo vedel, že to je pre nich najlepšie, čo im môže dať.

  

Zdravie pre psov na prvom mieste

Krmivo Annamaet je navrhnuté pre optimálne zdravie pre každého psa, od tých najmenších, až po tých najväčších. Zloženie krmiva pomáha podporovať zdravú a hustú srsť a taktiež chráni uši vášmu psíkovi. Granule Annamaet majú vyvážené zloženie živín čim napomáha vášmu miláčikovi udržiavať kĺby v zdravom stave. Annamaet ponúka aj granule s polovičným podielom tuku oproti ostatným krmivám, a váš psík už nebude mať naďalej problém, s ktorým sa viac a viac psíkov v dnešnej dobe stretáva a to je nadváha.

 

Ingrediencie granúl pre psa Annamaet

 

Granule Annamaet sú predovšetkým zložené z čerstvých zložiek, ako je napríklad kuracie mäso, divina a taktiež aj losos. Vaši miláčikovia si hneď na prvý hryz zamilujú toto krmivo. Nielenže obsahuje kvalitné suroviny, ale aj vitamíny a minerálne látky, ktoré podporujú rast a imunitu vášho psíka. Granule Annamaet sú vynikajúcim prostriedkom, ako donútiť vášho psa jesť chutne, ale hlavne zdravo a postarať sa o jeho spokojnosť veď predsa keď bude váš psík spokojný tak môžete byť spokojný aj vy.

 

 

 

 

 

Filter
Vhodné pre plemená
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás