Antiparazitiká 

Zobrazených 1 - 12 z 40 produktov v kategórii " Antiparazitiká "
Zobrazených 1 - 12 z 40 produktov v kategórii " Antiparazitiká "

Prípravky proti parazitom

Každý majiteľ chce svojho štvornohého miláčika čo najlepšie ochrániť a pri parazitoch je tomu rovnako. Ako my tak aj pes má len jedno zdravie a treba ho poriadne chrániť. Prípravky proti parazitom zabraňujú napadnutie pred parazitmi medzi, ktoré patria aj blchy a kliešte. Kliešte prenášajú veľa chorôb ako napríklad, babezióza, borelióza, encefalitída. Z bĺch môže váš pes dostať ekzém, ktorý ho bude veľmi svrbieť. Psom nevadí keď ich blcha hryzne ale vznikne alergická reakcia a neskôr vzniknú aj ekzémy. Pokiaľ váš pes bol napadnutý blchami je dôležité dať psa aj odčerviť aby váš psík nebol nakazený pásomnicou. U bĺch je dôležité ošetriť aj prostredie v ktorom bol váš psík, blchy tam môžu mať vajíčka. Tomuto sa dá ľahko zabrániť, keď použijete prípravok proti parazitom. Prípravky proti parazitom sa rozdeľujú do viacerých skupín.

Aký prípravok proti parazitom je vášho psa ten najlepší?

Prvý prípravok proti parazitom, je šampón. Šampón nie je celkovo proti parazitom veľmi účinný a nevie poskytnúť 100 % ochranu. Ďalší prípravok proti parazitom je spej, ktorý je účinnejší ako šampón ale treba si skontrolovať zloženie či naozaj je to tak. Pred aplikáciou spreju je potrebné zvlhčiť srsť psíkovi aby sa potrebné látky dostali až na kožu a tam chránili vášho miláčika proti parazitom. Obojky sú praktické v tom, že nie sú finančne náročné majú dlhú účinnosť. Nevýhodou obojkov je, že váš pes môže mať alergickú reakciu a obojok musí nosiť stále. Ďalšia nevýhoda, obojky sa hlavne odporúčajú pre vonkajšie psy. Medzi prípravky proti parazitom taktiež patria spot on prípravky, ktoré sa jednoducho aplikujú. Váš psík sa nesmie dva dni pred a dva dni po aplikácií kúpať aby boli spot on prípravky 100 % účinné. Účinnosť týchto prípravkov je 3 mesiace proti blchám a 1 mesiac proti kliešťom. Posledným prípravkom sú tabletky, ktoré majú jednoduchú aplikáciu. Účinnosť je 3 mesiace na blchy a 3 mesiace aj na kliešte, tabletky majú najväčšiu účinnosť aj vďaka tomu že látky sa dostanú do krvi a chránia celé telo vášho psa. Tabletky majú len jednu nevýhodu a tou je cena.

 

 

Prípravky proti kliešťom

Nie len pre ľudí ale aj pre psov platí, že zdravie máme len jedno a preto si ho treba chrániť čo najlepšie vieme. Prípravky proti kliešťom zabraňujú napadnutie vášho miláčika kliešťami. Kliešte prenášajú veľmi nepríjemné choroby, ktorými sú babezióza, borelióza a encefalitída. Ak chceme tomuto všetkému zabrániť treba vášmu psovi dať prípravok proti kliešťom.

Prípravok proti kliešťom má rôzne aplikačné druhy

Prvý prípravok proti kliešťom je šampón. Šampóny pri zabraňovaní napadnutia psa kliešťom nie sú príliš účinné. Druhý prípravok proti kliešťom je sprej, ktorý je viac účinný ako šampón, ale treba si skontrolovať zloženie aby to tak naozaj aj bolo. Pri aplikácií spreju treba zvlhčiť srsť vášho psa aby sa prípravok dostal až na kožu a tam chránil psa pred parazitmi. Obojky sú medzi prípravkami proti kliešťom menej finančne náročné a taktiež majú dlhú účinnosť. Nevýhodou obojkov je, že váš pes môže mať alergickú reakciu a obojok musí nosiť stále. Ďalšia nevýhoda, obojky sa hlavne odporúčajú pre vonkajšie psy. Ak váš pes je v byte s obojkom proti kliešťom, vyskočí vám do postele nie je to zdravé ani pre vás. Medzi ďalšie prípravky proti kliešťom patrí spot on prípravok. Spot on prípravky sa jednoducho aplikujú a nebudete s tým mať najmenší problém. Majú kratšiu účinnosť ako obojky, spot on prípravky vydržia byť účinné 3 mesiace proti blchám a 1 mesiac proti kliešťom. Dva dni pred aplikáciou a dva dni po aplikácii pes nesmie byt okúpaný. Posledným prípravkom sú tabletky. Tabletky majú jednoduchú aplikáciu a látka sa dostane do krvi a tak sa dostane do celého tela. Účinnosť tabliet je 3 mesiace proti blchám a tak isto aj 3 mesiace proti kliešťom.

 

Prípravky proti blchám

Každý z nás chce svojho miláčika chrániť čo najlepšie ako vie a pri parazitoch je tomu rovnako. Prípravky proti blchám pomáhajú zamedziť výskyt bĺch u psa a tak ho chrániť pred poškodením jeho kože. Z bĺch môže váš pes dostať ekzém, ktorý ho bude veľmi svrbieť. Psom nevadí keď ich blcha hryzne ale vznikne alergická reakcia a neskôr vzniknú aj ekzémy. Pokiaľ váš pes bol napadnutý blchami je dôležité dať psa aj odčerviť aby váš psík nebol nakazený pásomnicou. U bĺch je dôležité ošetriť aj prostredie v ktorom bol váš psík, blchy tam môžu mať vajíčka. Tomuto sa dá ľahko zabrániť a teraz vám dáme pár typov ako pomôcť najlepšie psovi.

Prípravky proti blchám a ich rôzne aplikačné druhy

Teraz vám pomôžeme vybrať, ktorý prípravok proti blchám je ten najlepší a najviac ochráni vášho psa. Prvý prípravok proti blchám je šampón. Šampóny veľa krát vášmu psovi nevedia poskytnúť 100 % ochranu, sú málo účinné. Ďalší prípravok proti blchám je sprej. Sprej je už viac účinnejší ako šampón ale treba si pozrieť účinnej látky ktoré spreje obsahujú. Pri aplikácií spreja treba psíkov zvlhčiť srsť aby sa sprej dostal až na kožu inač by nebol dostatočne účinný. Obojky sú praktické v tom, že nie sú finančne náročné majú dlhú účinnosť. Obojky majú aj nevýhody. Prvá nevýhoda je, že pes môže dostať alergickú rekcia. Ďalšia nevýhoda, pes musí mať obojok neustále na sebe aby bol účinný a preto sú obojky hlavne pre vonkajších psov. Ak máte psíka v byte, skočí vám do postele a má na sebe obojok nie je to dobré pre vaše zdravie. Ďalšie prípravky proti blchám sú spot on prípravky. Tieto prípravky sa ľahko aplikujú a tak s tým nebudete mať žiaden problém. Spot on prípravky majú kratšiu účinnosť ako obojky. Dva dni pred aplikáciou prípravku a dva dni po sa pes nesmie kúpať aby sa prípravok dostal všade tam kam má a zároveň bol účinný. Účinnosť týchto prípravkov je 3 mesiace na blchy a len 1 mesiac na kliešte. Posledným prípravkom sú tabletky, ktoré majú jednoduchú aplikáciu. Účinnosť je 3 mesiace na blchy a 3 mesiace aj na kliešte, tabletky majú najväčšiu účinnosť aj vďaka tomu že látky sa dostanú do krvi a chránia celé telo vášho psa. Tabletky majú len jednu nevýhodu a tou je cena.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás