Arthronis fáza 2 60 tbl.

ARTHRONIS FÁZA 2 Obsahuje hydrolyzát kolagénu vyrobený špecifickou enzymatickou hydrolýzou.

Viac detailov

Doručenie do 3-4 dní

16,91 €

24 mesiacov

  |  Kód produktu: OBC005475

Pridať do zoznamu želaní

Detailné informácie o produkte

ARTHRONIS FÁZA 2 Obsahuje hydrolyzát kolagénu vyrobený špecifickou enzymatickou hydrolýzou. Hydrolyzát obsahuje vysoké množstvo aminokyselín – prolín, hydroxyprolín, glycín, kolagénové peptidy a biogénny tripeptid glycín – histidín – lysín, ktoré ovplyvňujú činnosť chrupiek, kostných buniek a stimulujú vznik mladých buniek, ktoré syntetizujú fyziologické kolagény a zložky tvoriace chrupavkovú a kostnú matrix.

Prípravok sa užíva 2 mesiace následne po ukončení kúry prípravkom ARTHRONIS FÁZA 1. Jeho účinok nastupuje 7 dní po začatí podávania. V tomto čase je už kĺb pripravený na syntézu proteoglykanov, ktorá sa chystala prvé dva mesiace a ktorú hydrolyzovaný kolagén umožní.

Lactomin – je 80% proteínový koncentrát obsahujúci sírové esenciálne aminokyseliny L – Cystein a L – Methionin, nevyhnutné pre regeneráciu chrupavky.

ARTHRONIS FÁZA 2 je možné podávať aj samostatne u rýchlorastúcich plemien psov ako prevenciu po dobu štyroch mesiacov. Dávkovanie: Malé plemeno (do 25kg) – 1 tbl denne Stredné plemeno (25 – 50kg) – 2 tbl denne Veľké plemeno (50 – 75kg) – 3 tbl denne

Recenzie
Napíšte svoju recenziu
Arthronis fáza 2 60 tbl.

Arthronis fáza 2 60 tbl.

ARTHRONIS FÁZA 2 Obsahuje hydrolyzát kolagénu vyrobený špecifickou enzymatickou hydrolýzou.