Deka pre psa do auta – cestovanie so psom nemusí znamenať neporiadok v aute

Publikované : 06. 10. 2017 22:17
Kategórie : Doplnky pre psov

Deka pre psa do auta – cestovanie so psom nemusí znamenať neporiadok v aute

Používanie deky do auta pre psa na zakrytie sedadiel v autách pomáha majiteľom psov držať svoje autá čisté. Najlepšia deka pre psa do auta nie je len veľký kus tkaniny alebo plastu prehodený cez sedadlo; a ak si to myslíte, mali by ste byť pripravení na zašpinené prípadne aj zničené sedačky v aute.

Deka pre psa do auta je relatívne lacná v porovnaní s opravou sedačiek a dokáže sedačku veľmi dobre ochrániť pred ostrými pazúrmi vášho psa, ale aj pred znečistením. Tak po každej ceste nebudete musieť absolvovať náročné vysávanie, tepovanie a čistenie auta.

Na deke pre psa do auta by ste nemali šetriť, pretože lacné deky nie sú kvalitné a rýchlejšie ich váš pes zničí a takisto ani veľmi dobre nedržia na svojom mieste v aute.

 Deka pre psa do auta - čo je dôležité?

 

Pri výbere ochrany sedadiel pre psov v automobiloch, zvážte nasledujúce dôležité vlastnosti a charakteristiky, aby ste sa vyhli výberu nesprávneho produktu.

Veľkosť - samozrejme, že chcete nájsť deku do auta pre psa, ktorá bude pokrývať celé sedadlo a nie, že zakryje len par centimetrov! V závislosti od vášho auta môžete mať špecifické požiadavky najmä ak máte väčšie vozidlo, prípadne SUV.

Materiál – aj ten najvychovanejší pes si bude chcieť označiť svoju deku do auta, tak že si ju okúše prípadne poškriabe; uistite sa, že materiál použitý na túto deku pre psa do auta bude s kvalitného materiáli, ktorý vydrží aj takýto útok zubov a pazúrov! Trvanlivosť je veľmi dôležitý faktor a väčšina lacných diek do auta pod 30 Eur sa rozpadá už po niekoľkých týždňoch, ak nie dňoch používania. Neexistuje žiadny dokonalý materiál, ale aj kvalitná tkanina môže vydržať dlhú dobu.

Vodeodolný - aj keď je váš pes trénovaný, môže byť po intenzívnej hre v lese alebo v rybníku vlhký! Mať vodeodolnú deku pre psa do auta je teda nevyhnutnosť, inak tak či tak skončíte so špinavými sedadlami. Vždy používajte veľkú suchú a čistú utierku, aby ste očistili psa od nadbytočnú nečistotu alebo vody.

Systém úchytov – Či už prevážate svojho psa na zadných sedadlách, alebo v kufri auta, ochranná deka do auta by mala byť pevne uchytená a zároveň by uchytenie nemalo trvať veľmi dlho. V prípade, že prevážate psíka na zadných sedadlách, je najvhodnejším systémom uchytenie na opierky na sedadlách. Ochrana dverí býva najčastejšie uchytená malými prísavkami priamo na skle.
Ochranné deky pre psa do kufra auta sa pripevňujú podobným spôsobom. Príjemným doplnkom býva aj ochrana zadného nárazníku, aby ho pes nepoškriabal keď skáče do kufra.

Otvory pre bezpečnostné pásy - ak chcete mať na zadnom sedadle aj človeka aj psa, je vhodné zvoliť ochrannú deku pre psa do auto, ktorá ponúka otvory umožňujúce prístup k systému bezpečnostných pásov vozidla.

Vzhľad - je veľmi subjektívny - každému sa páči niečo iné. Najviac sa vždy odporúča čierna alebo šedá farba, aby sa zabránilo príliš viditeľným škvrnám.

Ochranná deka pre psa do auta by sa mala dať prať v práčke, a tak sa môžete vyhnúť tomu, aby sa váš automobil nepríjemne zapáchal.

 

Záver

 

Nákup deky do auta pre psa nie je komplikovaná úloha, pokiaľ sa ubezpečíte, že je vodeodolná, kvalitná a dostatočne veľká. Samozrejme, vyberte produkt s pevným ukotvovacím systémom, ktorému môžete dôverovať.

Zdieľať tento článok

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás