Tašky pre psov - doplnok, ktorý vám nesmie chýbať

Publikované : 05. 10. 2017 09:48
Kategórie : Doplnky pre psov

Tašky pre psov - doplnok, ktorý vám nesmie chýbať

 

Každému majiteľovi uľahčujú život rôzne doplnky pre psov ako je napríklad taška na psa. Váš psík patrí do rodiny, preto chcete aby mohol byť s vami všade kde sa dá. Taška na psa uľahčuje prevoz psíka a už sa nestane, že niečo so svojim miláčikom nezažijete spolu. Tašky na psov sú predovšetkým pre malé a stredné plemená s ktorými môžeme pohodlne cestovať v autobuse, vlaku a aute. Na dlhých prechádzkach, výletoch keď váš psík nevládze je taška na psa veľmi dobrá vec, môžete tam dať psíka, ten si v kľude oddýchne a bude sa cítiť bezpečne. Váš psík bude spokojný a keď je  spokojný váš psík môže byť spokojný aj vy. Pre nás v Najzoo.sk je dôležité aby bol spokojný náš zákazník aj s jeho psíkom.

 Taška na psa - aj pre toho vášho

 

Všetky druhy tašiek máme na výber z troch veľkostí a taktiež ponúkame rôzne farebné kombinácie aby ste si našli vhodnú taške pre vášho psíka. Tašky na psov sú vyrobené z Cordury, tento materiál je veľmi odolný a nepoškodia ho len tak hocijaké zúbky. Na výber máme aj luxusnejšiu verziu, táto verzia je taška na psa vyrobená z eko kože. Táto taška je vystlaná pohodlným a mäkkým vankúšikom, ktorý je taktiež protišmykový na, ktorý si váš psík môže ľahnúť či sadnúť bez najmenších problémov. V každej taške si môžete aj pripnúť psíka aby v nej pohodlne sedel alebo ležal a nemohol z nej vyskočiť alebo vypadnúť. Pri výrobe sa používa len ten najkvalitnejší materiál aby zaručil vášmu psíkovi čo najlepšie pohodlie. Nemusíte si robiť žiadne starosti ani keď prší, všetky tašky na psov sú vodeodolné takže váš psík nebude mokrý. Tieto tašky na psov majú aj ďalšiu vymoženosť. Ak váš psík zašpiní tašku dá sa jednoducho vyprať v rukách alebo sa dá vyprať aj v práčke na 30 stupňoch. Aj po praní bude taška vyzerať ako nová.

 

Ako vybrať správny batoh na psa?

Psovi nezáleží či je batoh značkový a drahý stačí mu ak sa v ňom bude cítiť pohodlne a bezpečne. Keď sa psík bude cítiť bezpečne a pohodlne určite bude aj spokojný a keď je spokojný psík určite je aj majiteľ a to je pre nás priorita aby bol spokojný majiteľ so psíkom. Ideálne batohy na psov sú keď majú aj nejaké miesto na odloženie vodítka a obojku.

Batohy na psa v tvare kabelky

Batohy na psov v tvare kabelky sú vyrábané z odolných materiálov ako cordura, ak chcete aj niečo trochu luxusnejšie môžete si vybrať batoh na psa vyrobený z ekokože. Tieto materiály je jednoduché čistiť, prípadne prať v práčke. Je dôležité aby mal v batohu psík dostatok vzduchu teda mal by mať perforované steny, prípadne by si váš psík mal vedieť vystrčiť hlavu von a sledovať okolie. Ak si neviete rady s výberom, môžete sa obrátiť na našu zákaznícku podporu, prípadne sa informovať u vášho veterinárneho lekára. Všetky batohy na psov majú, karabínu na ktorú si môžete pripnúť vášho psa aby vám nevyskočil z batohu.

Cena batohov pre psov

Keď ste sa už rozhodli pre určitý typ batohu na psa, ďalším faktorom pri rozhodovaní bude pravdepodobne cena. Môžeme vás uistiť, že vášmu psíkovi je jedno či bude batoh na psa značkový alebo nie. Podstatné je aby sa v ňom cítil príjemne a bol v ňom kľudný. 
  

Zdieľať tento článok

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás