Brit 

Brit

Firma Brit je rodinná firma, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou krmiva od roku 1994. Krmivo Brit má zastúpenie už v 45 štátoch sveta. Vývoj a výroba krmív Brit prebieha na základe dlhoročných skúseností a znalosti zdravej výživy psov a s maximálnym ohľadom na ich zdravie a prospech. Profesionáli, ktorí zodpovedajú za vývoj krmív Br...

Viac

Firma Brit je rodinná firma, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou krmiva od roku 1994. Krmivo Brit má zastúpenie už v 45 štátoch sveta. Vývoj a výroba krmív Brit prebieha na základe dlhoročných skúseností a znalosti zdravej výživy psov a s maximálnym ohľadom na ich zdravie a prospech. Profesionáli, ktorí zodpovedajú za vývoj krmív Brit sú chovateľmi či majiteľmi psov. Brit úzko spolupracuje s odborníkmi z odboru vo viac než 20-tich krajinách s cieľom vyrábať krmivo, ktoré pokryje aj tie najnáročnejšie kvalitatívne požiadavky.

Zobrazených 1 - 12 z 45 produktov v kategórii " Brit "
Zobrazených 1 - 12 z 45 produktov v kategórii " Brit "

Krmivo pre psov Brit

 

Česká firma Brit vyrába vysoko kvalitné krmivo pre psov a mačky. Krmivo pre psov Brit je bohaté na vysoko kvalitné živiny, vitamíny a minerálne látky a ich kombinácia zaisťuje vysokú stráviteľnosť. Produkty Brit neobsahujú umelé farbivá ani konzervačné látky, takže psy si nevytvoria potravinovú intoleranciu a netrpia alergickými reakciami. Krmivo pre psov Brit zabezpečí, že váš maznáčik dostane všetky potrebné zložky pre správne fungovanie tela a udržanie perfektnej kondície.


Krmivo pre psov Brit Care

 

Krmivo pre psov Brit Care je špeciálne navrhnuté Super Prémiové krmivo pre psov, ktoré úspešne pomáha chrániť vášho psa pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia.

Brit Care je vyrobené z úplne hypo-alergénnych a vysoko vstrebateľných zložiek, ako je jahňacie, zverina, losos, ryža a zemiaky. Starostlivý výber ingrediencií zaručuje vysokú toleranciu potravín a prevenciu proti alergickým reakciám.

Brit Care neobsahuje sóju, pšenicu, kukuricu alebo konzervačné látky a je GMO-free (bez geneticky modifikovaných organizmov).

 

Krmivo pre psov Brit Premium

 

Krmivo Brit Premium je veľmi chutné, výživné a podporuje zdravie a vitalitu vášho psa každý deň.

Brit Premium s bohatým obsahom kuracieho, obsahuje bylinné a ovocné extrakty pre lepšiu chuť a stráviteľnosť, probiotiká pre imunitu a metabolizmus, Support Plus vitamíny, minerálne látky a organické stopové prvky pre optimálnu pohodu.

Bylinné a ovocné extrakty vytvárajú špeciálny recept zdravej výživy: Rozmarín, lisované hrozno, kurkuma, citrusové plody a klinčeky.

 

Pracujú spoločne pre zlepšenie:

•    antioxidačných hladín enzýmov a pomáhajú chrániť bunky pred poškodením,

•    biologickej dostupnosti vitamínu E, ktorá pomáha chrániť pred voľnými radikálmi,

•    bio-dostupnosti dôležitých mastných kyselín v potravinách a starostlivosti o zdravú pokožku, srsť a kĺby.

 

Sprievodca kŕmením vášho psa

 

Váš pes je špeciálny, individuálny a jeho alebo jej stravovacie potreby sa budú líšiť v závislosti od plemena, veku, životného prostredia, aktivity a metabolizmu.

 

Odporúčame dôkladne si preštudovať pokyny na kŕmenie uvedené na krmive pre psa Brit a potom monitorovať váhu psa. Kŕmenie vášho psa by ste mali prekonzultovať aj so svojim veterinárom, ktorý najlepšie pozná zdravotný stav vášho psíka.
Krmivo by malo byť vždy čerstvé a váš psík by mal mať vždy dostatok vody. 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás