Deky do auta 

Deky do auta

Deky pre psa do auta sa dokonale prispôsobia tvaru vášho auta a keď veziete svojho psíka, tak nemusí nasledovať nekonečné upratovanie. Na výber máte deku pre psa do kufra, prípadne deku na zadné sedadlá. Deka zakryje aj poťahy dverí, takže aj tie zostanú čisté. 

Viac

Deky pre psa do auta sa dokonale prispôsobia tvaru vášho auta a keď veziete svojho psíka, tak nemusí nasledovať nekonečné upratovanie. Na výber máte deku pre psa do kufra, prípadne deku na zadné sedadlá. Deka zakryje aj poťahy dverí, takže aj tie zostanú čisté. 

Zobrazených 1 - 12 z 15 produktov v kategórii " Deky do auta "
Zobrazených 1 - 12 z 15 produktov v kategórii " Deky do auta "

Deka pre psa do auta

 

Na trhu je obrovský výber diek do auta pre psa. Môžete vyberať medzi rôznymi druhmi diek, rôznych štýlov, vyrobených z rôznych materiálov, rozmerov.

Môžete si vybrať deku pre psa do auta, ktorá bude vyhovovať presne vašim požiadavkám. Niekedy nie je jednoduché vybrať tú správnu deku do auta pre psa, preto vám chceme pomôcť aby ste vybrali deku, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a vkusu.

Správna voľba vyžaduje starostlivé rozhodovanie a mnoho majiteľov psov vyberie nevhodnú deku pre psa do auta práve kvôli nedostatku informácii v dôsledku čoho im zostanú nevyužité doma v skrini.

Aby ste nespravili rovnakú chybu ako v minulosti, čítajte pozorne nasledujúce rady, ktoré vám pomôžu s výberom tej správnej deky do auta pre psa.

 

Deka pre psa do auta a veľkosť psa

 

Rôzne veľkí psi majú rôzne potreby. Malá čivava má úplne iné potreby ako veľký pes ako napríklad labrador. Musíte zvážiť či sa váš pes chce voziť na zadných sedadlách a budete potrebovať deku pre psa do auta na zadné sedadlá, alebo sa vozí radšej v kufri. Potom bude tým správnym výberom deka pre psa do auta do kufra. Musíte zvážiť kde sa váš psík cíti pohodlnejšie a kde je kľudnejší.

 

Vhodný materiál pre psa

 

Pri výbere deky pre psa do auta by ste mali zvážiť použitý materiál pri výrobe. Nemusíte poznať všetky technické detaily materiálu použitého na deke. Mali by ste aspoň vedieť či je materiál vodeodolný alebo nie. Investujte viac času, spravte si malý prieskum a odmenou vám bude skvelá deka pre psa do auta. Okrem materiálov by ste mali tiež skontrolovať či deka pre psa do auta, ktorú plánujete kúpiť má suché zipsy, prípadne iné šnúrky, háčiky alebo popruhy, ktoré budú držať deku na mieste. Navyše by deka mala byť vyrobená z materiálov, ktoré budú pohodlné pre psíka. Je deka pre psa do auta vyplnená, prešívaná, alebo len obyčajná tkanina?

  

Odolnosť diek pre psov do auta

 

Odolnosť je veľmi dôležitým faktorom pri výbere deky pre psa do auta, navyše ak máte veľkého psa, ktorý rád behá po zadných sedadlách. Vieme tiež, že psy rady hryzú a škrabú pelechy a rovnako tomu bude aj s dekami pre psov do auta, a určite nechcete aby váš psík deku zničil a pustil sa ďalej do vášho auta. Vhodné je prečítať si rôzne referencie o materiáloch použitých pri výrobe, prípadne o samotných výrobkoch. Kvalitné materiály sú základom pre dlhú životnosť deky do auta pre psa.

 

Čistenie deky do auta

 

Deka pre psa do auta, ktorú je možné ľahko čistiť je určite veľké plus. Skontrolujte či je možné deku pre psa prať v práčke, prípadne či môže byť jednoducho povysávaná alebo utretá vlhkou handrou. Väčšie deky pre psov do auta sa čistia zložitejšie, ale ak sú vyrobené z kvalitných materiálov, určite kupujte. Skontrolujte či je materiál nepremokavý. Vhodnými materiálmi sú nylon, cordura, prípadne podobné. Udržiavanie deky pre psa do auta je dôležité aby ste udržali svoje auto čisté a voňavé.

 

Štýl diek pre psov do auta

 

Každý máme iný vkus, našťastie je tu veľký výber diek pre psov do auta, takže každý si vyberie tú, ktorá mu vyhovuje najviac. Deku pre psa do auta by ste mali vyberať podľa farby srsti vášho psíka. Ak má váš psík čiernu srsť, mali by ste vyberať čiernu deku do auta pre psa. Ak má srsť svetlejšej farby, mali by ste vyberať radšej šedú farbu, kde chlpy nebudú také viditeľné. Potom nebudete musieť deku tak často čistiť.

Deku pre psa do auta môžete prípadne zladiť aj s farbou interiéru vášho auta.

Nezabúdajte, že deka pre psa do auta by mala spĺňať dve hlavné kritériá. Mala by dôkladne ochrániť vaše auto a psík by sa v nej mal cítiť príjemne. Ak máte otázky neváhajte nás kontaktovať!

 

Filter
Výrobca
Vodeodpudivý
Materiál spodnej časti
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás