Deky 

Zobrazených 1 - 10 z 10 produktov v kategórii " Deky "
Zobrazených 1 - 10 z 10 produktov v kategórii " Deky "

Deky pre psov

 

Obchod Najzoo.sk ponúka široký výber diek, takže určite nájdete tú pravú deku pre psa, v ktorej sa bude cítiť pohodlne počas každého oddychu. Okrem toho, že deky pre psov udržiavajú našich miláčikov v telple, môžu byť aj niečim s čím sa bude váš chlpatý kamarát cítiť ako doma, ak prespáva na návšteve na neznámom mieste. Ak váš psík bude tráviť čas preč od vás, určite zvážte kúpu deky pre psa. Ideálne je kúpiť deku o niečo skôr aby stihla napáchnuť vami a domovom, čím znížite pocit samoty vášho psíka keď nie ste s ním. Ten malý kus domova je niekedy dosť, aby im pomhol citiť sa aspoň z časti ako doma.

 

Deka pre psa zahreje

 

Ak je psíkovi najmä šteniatku chladno, deka pre psa im môže pomôcť udržať svoje telesné teplo, keď je rozprestretá v ich pelechu alebo ich ležadle. Použitie deky na zakrytie pelechprípadne ležadla môže tiež predĺžiť životnosť tým, že pomáha chrániť vonkajší povrch. Deky pre psov pomáhajú tiež osviežiť pelechy, lebo je jednoduchšie ich vyprať pokiaľ sa nedá prať celý pelech.

 

Deky pre psov ako ochrana nábytku

 

Psie deky sú tiež šikovný spôsob, ako chrániť váš nábytok, ak chcete, aby vaše šteňa neležalo na vašich pohovkách či kobercoch. Mäkké a flísové textúry deky pre psa sú neodolateľné popri hrubej tkanine alebo kobereci, tak môžu byť využívané ako jednoduché cestovné ležadlá pre psov. Deka pre psa môže byť využitá aj vo vašom aute aby ste zakryli kufor, alebo predné sedadlo a zároveň poskytuje vášmu psíkovi príjemné mieto kde sa môže stočiť do klbka.
Na ochranu vášho auta máme v ponuke aj špeciálne deky do auta, ktoré sa prispôsobia tvaru vášho auta.

 

Filter
Výrobca
Vodeodpudivý
Materiál spodnej časti
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás