Diéty 

Diéty

Či už je váš psík diabetik, má kožné problémy, citlivé trávenie alebo len potrebuje schudnúť, tu nájdete tie vhodné dietetické granule. Takisto serilizovaný pes by mal mať prispôsobené krmivo. Doprajte vášmu psíkovi to najvhodnejšie vzhľadom na jeho zdravotný stav.

Viac

Či už je váš psík diabetik, má kožné problémy, citlivé trávenie alebo len potrebuje schudnúť, tu nájdete tie vhodné dietetické granule. Takisto serilizovaný pes by mal mať prispôsobené krmivo. Doprajte vášmu psíkovi to najvhodnejšie vzhľadom na jeho zdravotný stav.

Zobrazených 1 - 12 z 36 produktov v kategórii " Diéty "
Zobrazených 1 - 12 z 36 produktov v kategórii " Diéty "

Diétne granule pre psov

 

Prísady používané na výrobu diétnych granúl pre psov sú vždy vybrané pre optimalizáciu nutričného obsahu potravín, a kvalita a výber týchto živín je kritickou súčasťou celého procesu.

Táto filozofia je dôležitá najmä pri receptúrach diétnych krmív pre psov, pretože kvalitná liečebná diéta môže znamenať pre psa zásadný rozdiel v kvalite života. Extra dôležitý je aj veterinárny výskum, ktorý zabezpečí optimálne zloženie a nutričné hodnoty, ktoré váš psík potrebuje.

 

Veterinárne diétne granule pre psov pomáhajú riešiť širokú škálu zdravotných problémov, ako sú: močové problémy, ochorenia kože, potravinové alergie, cukrovka, tráviace problémy, ochorenia pečene, podpora kĺbov, obličkové problémy, redukcia hmotnosti a srdcové ochorenia. Tieto receptúry sú veľmi chutné či už ide o diétne granule pre psov alebo krmivo v konzerve.

 

Pri výbere diétnych granúl pre psa by ste mali tiež vyberať na základe veku, životného štýlu, plemena a ďalších faktorov. Váš veterinár vám určite pomôže určiť, ktoré veterinárne diétne granule budú pre vášho psa tie najlepšie.

 

 

Multifunkčné diétne granule pre psa

Receptúra multifunkčných granúl pre psa poskytuje nutričnú podporu pre psy s viacerými zdravotnými potrebami.

 

Diétne upokojujúce granule pre psov

Upokojujúce granule sú nutrične vyvážené a určené pre psov žijúcich v sociálne a environmentálne stresujúcich podmienkach.

 

Diabetické granule pre psov

Granule určené pre psov s cukrovkou obsahujú látky, ktoré podporujú udržiavanie zdravej a hladiny cukru v krvi a udržanie ideálnej hmontnosti.

 

Diétne granule pre psov na podporu trávenia

Gastrointestinálne granule sú veľmi chutné a pomáhajú podporovať zdravé trávenie a ideálnu hmotnosť vášho domáceho miláčika.

 

Kardio diétne granule pre psov

Krmivo pre psov s receptúrou určenou špeciálne pre psov so srdcovými problémami. Podporuje správnu činnosť celého kardio-vaskulárneho systému.

 

Granule pre psa podporujúce zdravú pečeň

Zdravá pečeň je veľmi dôležitá pre celkové zdravie vášho psa. Krmivo pre psov je veľmi chutné a nutrične podporuje zdravú pečen psov.

 

Diétne granule pre psov na podporu mobility

Zloženie tohto krmiva pre psov nutrične podporuje zdravú pohyblivosť a kĺby vášho psíka. Krmivo pomáha aj znížiť hmotnosť, ktorá je často dôvodom problémov s kĺbami.

 

Diétne krmivo pre psov s kožnými problémami

Granule sú veľmi chutné a receptúra krmiva nutrične pomáha podporovať zdravie prirodzenej kožnej bariéry psa. Tieto diétne granule pre psa obsahujú nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a sú vyvinuté v spolupráci s veterinármi.

 

Granule pre psov s močovými problémami

Granule určené pre psov, ktorí trpia problémami s močovým mechúrom, prípadne močovými cestami sú navrhuté tak aby pomáhali rozpúšťať močové kamene a riešili aj ďalšie problémy, ktoré môžu trápiť vášho psíka.

 

Vegetariánske granule pre psov

Áno aj psík môže byť vegetarián, teda niekedy skôr musí. Hlavne v prípadoch keď je precitlivelý na určité proteíny, ktoré sú obsiahnuté v bežných krmivách pre psov.

Receptúra tohto krmiva je vytvorená tak aby poskytovala kompletnú nutričnú výživu pre psov na základe ich špecifických potrieb a sú navyše veľmi chutné.

 

Váš veterinárny lekár by vám mal vždy odporučiť podávanie diétnych granúl pre psov. Iba váš veterinár môže určiť, či je tá ktorá diéta je vhodná pre vášho domáceho miláčika. Je dôležité počúvať odporúčania vášho veterinára, nakoľko on najlepšie pozná zdravotný stav vášho psíka.

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás