Drevené postele 

Postele pre psov

Ak si kupujete posteľ mali by ste zvažovať takú, ktorá je pre vás užitočná a nie len luxusná. To isté platí aj pre posteľ pre psa. Kľudne môže vás pes spať na podlahe, alebo na vašej vlastnej posteli alebo na pohovke, a urobí tak bez akéhokoľvek reptania. Avšak, váš miláčik bude pravdepodobne vďačný za to, že mu poskytnete posteľ pre psa, ktorá bude pre neho nanajvýš pohodlná.

Dôvody, prečo si vaši štvornohí miláčikovia zaslúžia postele pre psov

Posteľ poskytuje psom aby sa cítili vždy v bezpečí a vytvorí  im hlavne  útulné miesto, ktoré si udržia na rovnakom mieste, takže váš pes bude vždy vedieť kde je pre neho vždy určené miesto. Každá posteľ pre psa by mala byť pohodlná. Keby mal váš pes na výber medzi spánkom na zemi alebo mäkkej posteli, väčšina psov by si vybrala posteľ, ktorá poskytuje odpruženie tvrdej podlahy a izoláciu proti chladu.

Kľúčové faktory pred výberom postele pre psov

Akonáhle ste sa rozhodli, že váš maznáčik potrebuje pelech, ďalším krokom je rozhodovanie sa o najvhodnejší typ postele pre psa. Musíte zobrať do úvahy nasledujúce faktory: Ako váš pes spí. Niektorí psi sú počas spánku nadmerne  rozvalený, zatiaľ čo iní dávajú prednosť sa stočiť do útulnej guľky. Treba stráviť nejaký čas nad pozorovaním ako váš pes spí aby ste vedeli ľahšie určiť čo je pre neho najlepšie a v čom sa bude cítiť pohodlne. Ponúkame pre vás veľké množstvo typov postelí v širokej škále štýlov, farieb a materiálov konkrétne pre vášho psíka. Taktiež je veľmi dôležité, keď váš pes rád trávi svoj čas vonku. Vždy po každej prechádzke bude mať váš miláčik špinavé labky a nechcete aby mal aj špinavý stále svoj pelech. Postele pre psov, ktoré máme na výber sa dajú dokonale  celé vyzliecť a pohodlne vyprať a tak nebudete mať problém s tým, že váš miláčik bude mať naďalej špinavú svoju posteľ. Keď bude váš psík spokojný tak ste samozrejme spokojný aj vy.

Zdravie na prvom mieste

Teraz, keď ste oboznámení o tom ako váš psík spí, ste pripravení zvoliť posteľ pre psa, ktorá bude najlepšie vyhovovať vášmu domácemu miláčikovi. Existujú rôzne druhy medzi, ktoré napríklad patria ortopedické postele pre psov ktoré máme taktiež na výber. Matrac Medico, ktorý máme v ponuke je pevný odpružený matrac určený pre psov, ktorý majú najmä problémy s kĺbami.  Zdravé kĺby sú pre psa veľmi dôležité aby sa mohol cez deň bezbolestne hrať so svojim pánom a chodiť bez problémov na prechádzky.

Všetko ostatné pre Vášho miláčika nájdete u nás v našom e-shope tiež.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás