Farmina 

Farmina

Blaho zvierat je vedúca hodnota, ktorú nasleduje krmivo Farmina s cieľom vytvoriť kompletnú a vyváženú stravu, ktorá môže poskytnúť psom a mačkám každého veku, plemena a hmotnosti správne množstvo bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov a minerálov.

Zobrazených 1 - 12 z 51 produktov v kategórii " Farmina "
Zobrazených 1 - 12 z 51 produktov v kategórii " Farmina "

Prečo si vybrať krmivo pre psov Farmina?

 

Farmina je príroda a veda, a používa len prvotriedne suroviny zmiešané a varené vo Farmina kuchyni zdravými metódami a pod prísnymi pravidlami stanovenými odborníkmi na výživu psov, ktorí vedia všetko o nutričných potrebách mäsožravcov.

Výživa psov je základom pre ich blaho, čo je predpokladom pre ich šťastie a radosť, preto je motto Farminy: Šťastný pes = šťastný majiteľ.

 

Príroda je inšpiráciou pri výrobe krmiva pre psov Farmina

 

Príroda je najväčším zdrojom bohatstva a to je dôvod, prečo Farmina zachováva prírodné charakteristiky krmiva. Darí sa ich zachovávať vďaka používaniu:

  

•    Iba prírodných antioxidantov.

•    Výťažky bohaté na tochoferol umožňujú prirodzenú konzerváciu granúl pre psov Farmina.

•    Bez geneticky modifikovaných organizmov.

 

EÚ umožňuje použitie GMO, ale upravuje ho presne podľa "princípu predbežnej opatrnosti". Farmina rozširuje prevenciu úplným vylúčením GMO zo svojich receptov krmiva pre psov a používa len GMO-free obilniny ako ingrediencie.

 

Konzervovanie krmiva pre psov Farmina v ochrannej atmosfére

 

Farmina balí krmivo pre psov do obalov vyplnených dusíkom, ktorý substituuje kyslík a tak prirodzene chráni granule pre psov Farmina. Táto technika je široko používaná aj v potravinárstve pre ľudí, nakoľko dusík je prchavý plyn s vysokým výskytom v prírode, ktorý každodenne dýchame.

 

Výskum granúl pre psov Farmina

 

Vďaka vedeckému výskumu Farmina prináša krmivo pre psov, ktoré je nutrične vyvážené. Tento výskum výrazne pomáha pri zostavovaní receptúr, napríklad, pri diétach na kontrolu obezity a prevenciu cukrovky s nízkym glykemickým indexom.

 

Suroviny krmiva pre psov Farmina

 

Výber kvalitných surovín je nanajvýš dôležitý pre získanie produktu, ktorého vlastnosti poskytujú optimálny nutričný príjem a biologickú hodnotu pre blaho psíkov. Farmina využíva len tie najlepšie suroviny a vyrába krmivo pre psov nutrične schopné splniť nutričné potreby psov a mačiek.

To je dôvod, prečo vo všetkých krmivách pre psov Farmina, najmä v špičkových super prémiových krmivách Natural & Delicious a Vet Life Natural Diets, je presný výber najlepších surovín, všetky sú GMO-free a vhodné aj pre ľudí.

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás