Pre šteniatka 

Pre šteniatka

Šteňatá rastú veľmi rýchlo, takže je dôležité, im zabezpečiť výživnú, zdravú stravu. V Najzoo.sk máme obrovské množstvo chutného, zdravého krmiva pre šteňatá, špeciálne navrhnutého tak, aby bolo šetrné k ich imunitnému systému, zatiaľ čo váš maznáčik je stále rastie. Tieto granule sú malé a sú vhodné pre malé ústa na žuvanie, ale stále mu dajú v...

Viac

Šteňatá rastú veľmi rýchlo, takže je dôležité, im zabezpečiť výživnú, zdravú stravu. V Najzoo.sk máme obrovské množstvo chutného, zdravého krmiva pre šteňatá, špeciálne navrhnutého tak, aby bolo šetrné k ich imunitnému systému, zatiaľ čo váš maznáčik je stále rastie. Tieto granule sú malé a sú vhodné pre malé ústa na žuvanie, ale stále mu dajú všetky potrebné živiny na zdravý vývoj.

Zobrazených 1 - 12 z 37 produktov v kategórii " Pre šteniatka "
Zobrazených 1 - 12 z 37 produktov v kategórii " Pre šteniatka "

Výživa šteniatok: Aké sú najlepšie granule pre šteniatka?

 

V súčasnej dobe existujú doslova stovky značiek a typov krmív pre psov, takže máte z čoho vyberať. Na druhej strane môže byť veľmi ťažké pre majiteľov psov vybrať si, ktoré krmivo je to najlepšie. Je takmer nemožné vytvoriť porovnanie všetkých granúl pre šteniatka, ale existujú určité zásady, ktorých keď sa budete držať, vyberiete to správe krmivo pre vaše šteniatko.

 

V čom sú iné granule pre šteniatka?

 

Krmivo pre šteniatka je navrhnuté špeciálne pre nutričné ​​potreby mladých a stále rastúcich psov, ktoré dvakrát denne poskytuje všetky nutričné ​​hodnoty, ktoré zdravý pes potrebuje. Šteniatka rastú a rýchlo sa vyvýjajú - od špiku kostí cez svaly, kĺby, vnútorné orgány až po imunitný systém. To sú len niektoré z vývojových potrieb, ktoré sú naplnené kvalitnými granulami pre šteniatka. Dobre vyvážené krmivo pre šteniatka obsahuje všetky živiny, ktoré šteňa potrebuje pre zdravý rast. Akonáhle šteniatko dospeje a je z neho dospelý pes, potrebuje už úplne iné zloženie. Napríklad na vybudovanie silného tela, je potrebné aby granule pre šteniatka obsahovali asi 30 % bielkovín, rovnako ako vitamíny a minerály, ktoré sú potrebné pre zdravý vývoj šteniatka. Granule pre šteniatka obsahujú tiež vysoký obsah tuku aby mali dostatok energie, čo je dôvod, prečo sa neodporúčajú pre dospelých psov.

 

Ako dlho kŕmiť šteňa granulami pre šteniatka?

 

Psy sú považované za šteňatá, kým nedosiahnu očakávanú veľkosť, ktorú majú mať v dospelosti. V ideálnom prípade, šteňatám by mali byť podávané granule pre šteniatka, kým nedosiahne 80% svojej očakávanej veľkosti dospelého psa, čo je pri väčšine psov asi jeden rok. Existujú zriedkavé prípady, kedy budete zrejme musieť prestať dávať šteniatku granule pre šteniatka; najmä v prípade, že sa šteňa vyvíja príliš rýchlo a veterinár sa obáva komplikácií. V týchto prípadoch, bude najlepšie poslúchnuť odporúčanie vášho veterinárneho lekára.

 

Aké sú najlepšie granule pre šteniatka?

 

Krmivo pre psov je rozdelené do troch typov: vlhké, polo-vlhké a suché granule. Pri výbere medzi týmito tromi je najlepšie vybrať granule pre šteniatka pretože obsahujú zvyčajne najviac svalových bielkovín. Je tiež oveľa praktickejšie, nákladovo efektívne, lepšie pre udržanie čistých zubov a ľahko stráviteľné. Krmivo pre šteňaz konzervy je tiež ľahko stráviteľné, ale je drahšie a rýchlejšie sa kazí, ak nie je riadne skladované. Okrem toho, krmivo z konzervy je bežne zložené zo 75 percent z vody, takže obsahuje menej živín. Ďalším problémom s krmivom z konzervy je jeho vplyv na zuby.

 

Najlepšou možnosťou je zvyčajne kŕmiť vaše šteňa kombinovane, granulami pre šteniatka aj krmivom z konzervy. Môžete ho buď miešať dohromady, alebo ho striedať.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás