Hill's 

Hill's

Krmivá Hill's obsahujú vysoko kvalitné suroviny, výskum Hill's dokazuje, že je to správna rovnováha základných živín a prídavných zložiek, ktorá je kľúčom k optimálnemu zdraviu pre domácich miláčikov. Na základe výskumu, Hill's produkuje svoje krmivá pre psov s presnou rovnováhou živín pre splnenie špecifických potrieb domácich maznáčikov s ohľa...

Viac

Krmivá Hill's obsahujú vysoko kvalitné suroviny, výskum Hill's dokazuje, že je to správna rovnováha základných živín a prídavných zložiek, ktorá je kľúčom k optimálnemu zdraviu pre domácich miláčikov. Na základe výskumu, Hill's produkuje svoje krmivá pre psov s presnou rovnováhou živín pre splnenie špecifických potrieb domácich maznáčikov s ohľadom na ich životnú fázu, veľkosť alebo osobitné potreby.

Zobrazených 1 - 12 z 22 produktov v kategórii " Hill's "
Zobrazených 1 - 12 z 22 produktov v kategórii " Hill's "

Krmivo pre psov Hill‘s

 

Pomôžte vášmu psovi stať sa hrdinom, akým chce byť, s krmivom pre psov Hill‘s Science Plan ™. Krmivo je špeciálne vyvinuté tak, aby pomohlo všetkým veľkostiam plemien prežiť všetky svoje dobrodružstvá, tým, že spĺňa ich špecifické potreby. Každé plemeno psa si zaslúži výživu, ktorá je pripravená z najkvalitnejších ingrediencií, podporuje jeho vývoj pre dlhý, zdravý život a chutí úplne neodolateľne ... pre radosť v každom súste!

 

Krmivo pre psov Hills podporuje silnú imunitu pre zdravý a dlhý život

 

Krmivo pre psov Hills je špeciálne vyvinuté s klinicky preukázanými antioxidantami, ktoré neutralizujú voľné radikály, podporujú imunitu a dávajú vášmu psovi zdravý a dlhý život.

 

Skvelá chuť krmiva pre psov Hills

 

Krmivo pre psov Hills je vyrobené z kuracieho mäsa, morčacieho alebo jahňacieho, ktoré sú tie najlepšie ingrediencie. Rovnako ako kukurica, ryža a ľanové semienko, aby krmivo pre psov Hill's chutilo vášmu psíkovi jednoducho skvele.

 

Ľahké trávenie krmiva Hills

 

Receptúra krmiva Hill's je starostlivo pripravenáaby bolo krmivo ľahko stráviteľné aj tými najmenšími žalúdkami.

 

Zdravá a lesklá srsť vášho psa

 

Špeciálna zmes omega-6 mastných kyselín a ďalších živín v krmive Hills pomáha podporovať zdravú kožu a lesklú srsť.

 

Krmivo pre psov Hills pre malé, stredné a veľké plemená

 

Krmivo pre veľké osobnosti.

Krmivá Science Plan sú prispôsobené jednotlivým požiadavkám plemien, takže si s vami môže vychutnať zdravý život. Malý psík potrebuje úplne iné zloženie granúl ako veľký psík, takže aj vy by ste mali dbať na správny výber krmiva pre vášho psíka.

 

Malé granule pre malé papulky

 

Krmivo pre malé a miniatúrne plemená je vyrobené v tvare malého disku, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zmestil do malých úst vášho psa. Navyšegranule Hill's osobitne navrhnuté tak, že sú chrumkavé s pridaným vápnikom a antioxidantami, ktoré podporujú zdravie ústnej dutiny.

 

Dve nové lahodné receptúry krmiva pre psov Hills!

 

Teraz máte z čoho vyberať! Hills priniesol dve nové receptúry na uspokojenie chutí každého malého psieho maškrtníka. Krmivo pre psov Hills má skvelú chuť a uspokojí špecifické potreby každého psa.

 

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás