Hračky pre psov 

Hračky pre psov

Domáce zvieratá všetkých vekových kategórií majú na pravidelné cvičenie a hranie sa - rovnako ako my! - Aby mali radosť a boli zdravé. Psie hračky sú kľúčom aby váš psík zostal veselý a rovnako aj skvelý spôsob, ako môže majiteľ komunikovať so svojimi miláčikmi zábavným, pozitívnym spôsobom. Náš obrovský výber psích hračiek zahŕňa všetko od liet...

Viac

Domáce zvieratá všetkých vekových kategórií majú na pravidelné cvičenie a hranie sa - rovnako ako my! - Aby mali radosť a boli zdravé. Psie hračky sú kľúčom aby váš psík zostal veselý a rovnako aj skvelý spôsob, ako môže majiteľ komunikovať so svojimi miláčikmi zábavným, pozitívnym spôsobom. Náš obrovský výber psích hračiek zahŕňa všetko od lietajúcich diskov a loptičiek až po laná, a sú navrhnuté tak, aby sa aj váš chlpatý spoločník zabavil niekoľko hodín.

Zobrazených 1 - 12 z 159 produktov v kategórii " Hračky pre psov "
Zobrazených 1 - 12 z 159 produktov v kategórii " Hračky pre psov "

Hračky pre psov sú cieľom k spokojnosti vášho štvornohého miláčika

Každý kto má psa chce pre neho spraviť všetko čo najlepšie, tým je aj zaobstaranie si hračky pre psov. Pes je oveľa šťastnejší keď dostane od svojho majiteľa hračku, s ktorou sa môže hrať aj celý deň. Hračky pre psov slúžia nie len na zábavu pre psa ale taktiež aj na výchovu. Pomocou hračky alebo maškrty vieme svojho psík veľmi dobre vychovať, keď ho odmeníme za niečo čo dobre spravil si to oveľa rýchlejšie zapamätá. Predsa každý majiteľ chce mať svojho psíka dobre vychovaného aby ho počúval na prvé slovo. Hračka pre psa rozvíja mozgové bunky, pevnosť chrupu a taktiež pomáha vyriešiť jeden z problémov, ktorý sa vyskytuje u psov stále viac a to je nadváha. Hračka pre psa tomu vie šikovne zabrániť tým, že pes bude mať viac pohybu s hračkou, môže sa s ňou naháňať, tak spáliť všetok nadbytočný tuk. Pes si s hračkou aj veľmi dobre kráti čas počas toho ako čaká na ďalšiu prechádzku alebo keď je cez deň úplne sám.

Rôzne druhy hračiek pre psov

V našom e-shope ponúkame pre vás hračky z rôznych materiálov alebo na rôzne účely aby váš psík bol čo najviac spokojný s hračkou, ktorú mu vyberiete. Máme na výber gumené hračky alebo hračky určené na žuvanie, tieto hračky slúžia pre psa aby nemal problémy a aby bol jeho chrup silnejší. Ďalej tu máme loptičky, ktoré skáču a psík sa s nimi môže veselo hrať a naháňať, tak nebude mať problém s nadváhou a spáli nadbytočné kilá. Hračky pre psov, ktoré podporujú silný chrup sú s ktorými sa môžeme preťahovať so psom. Keď váš pes nemá rád gumené hračky dá prednosť radšej plyšovým tak pre vás máme aj také na výber. Plyšová hračka pre psa je skôr pre menších trhačov, ktorý sa len tak s ňou hrajú a oblizujú ju alebo s ňou v kľude spinkajú.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás