Kĺbová výživa pre psov 

Zobrazených 1 - 12 z 31 produktov v kategórii " Kĺbová výživa pre psov "
Zobrazených 1 - 12 z 31 produktov v kategórii " Kĺbová výživa pre psov "

Kĺbová výživa pre psov

 

Najdôležitejším bodom pri výchove a starostlivosti o vášho štvornohého miláčika je zdravie. Keďže psík sa nevie sám o seba postarať, nevie rozhodnúť čo je pre neho správne a čo zas naopak nesprávne, a na to sme tu my ich majitelia. Netreba sa zaujímať len o tú vonkajšiu krásu ako je napríklad starostlivosť srsť alebo pazúre vášho psíka, ale nemali by sme zabúdať hlavne na jeho zdravie. Najväčšiu pozornosť by sme mali dávať kĺbom vašich psíkov. Je dokázané, že psíci najviac zaťažujú kĺby. Na ich udržiavanie je potrebná hlavne kĺbová výživa pre psov. Tú najkvalitnejšiu výživu vám vieme poskytnúť práve my. Nie len že sú vyrobené z kvalitných surovín ale aj ochraňujú a regenerujú chrupavky vašich psíkov.

 

Má váš psík problémy s kĺbmi? 

 

Kĺbová výživa pre psov je určená na zlepšenie pohyblivosti a zmiernenie bolesti kĺbov. Taktiež napomáha spomaleniu až zastaveniu ďalšieho poškodzovania kĺbových chrupaviek.

Je váš psík už starý a potrebuje zlepšiť kĺby a ich chrupavky? Na tento problém slúži kĺbová výživa pre psov, ktorú ponúkame. Tieto doplnky výživy obsahujú hlavne veľa vápnika či vitamínov, ktoré najlepšie zabraňujú poškodzovaniu kĺbov. Vaši psíci vám budú určite vďační.

Kĺbová výživa pre psov slúži nie len dospelým a starým psíkom ale taktiež aj šteniatkam. Aby  bol váš psík odmalička zdravý a v neskoršom veku netrpel problémami s kĺbmi. Je tu na to špeciálne vyrobená kĺbová výživa pre malých psíkov, ktorá pôsobí ako antioxidant, napomáha spevneniu kĺbov, chrupaviek či kostí.  Kĺbová výživa pre psov nie len že napomáha k zdravému vývinu kĺbov ale pomáha regulovať krvný obeh.

Kĺbová výživa navyše stimuluje bunky chrupaviek napomáha k syntéze proteoglykánov a je ich základným substrátom pre ich vznik. Niektoré výživy majú analgetický, protizápalový, vasodilatačný čo dokonca až  antiedematózny účinok.

 

Kĺbová výživa pre psov po úraze či operácii

 

Ak bol váš psík operovaný, alebo sa mu stal nešťastnou náhodou úraz, starostlivosť o neho by mala byť zvýšená. Na to slúžia aj doplnkové výživy, ktoré by sa mali nachádzať u každého takéhoto psíka. Pred každým výberom výživy či doplnku je potrebné sa poradiť so svojim veterinárom.

 

Nezabúdajme na šľachy..

 

Neodlúčiteľnou súčasťou kĺbov, chrupaviek sú predovšetkým šľachy. Šľacha je anatomická štruktúra, zložená z tuhého usporiadaného väziva, ktorá u stavovcov tvorí spojenie medzi svalmi kostry a kostrou. Glukosamín sulfát je dôležitou súčasťou kĺbovej výživy pre psov. Táto látka je určená pre správnu funkciu väzov, šliach, kĺbov a kostí. Odporúča sa hlavne u šteniat a mladých psov, pretože má najväčší účinok, keď psík rastie.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás