Prepravky a klietky pre psa 

Prepravky a klietky pre psa

Vytvorte bezpečný priestor pre vášho chlpatého kamaráta, kde sa môže usadiť, či už ste doma alebo na cestách. Naša ponuka prepraviek a klietok pre psov poskytuje bezpečnú izoláciu a zároveň prirodzený inštinkt vášho psa k brlohu. Prepravky a klietky môžu byť efektívny učebný nástroj, a zároveň zabránia deštruktívnym návykom počas vývoja. Aby ste...

Viac

Vytvorte bezpečný priestor pre vášho chlpatého kamaráta, kde sa môže usadiť, či už ste doma alebo na cestách. Naša ponuka prepraviek a klietok pre psov poskytuje bezpečnú izoláciu a zároveň prirodzený inštinkt vášho psa k brlohu. Prepravky a klietky môžu byť efektívny učebný nástroj, a zároveň zabránia deštruktívnym návykom počas vývoja. Aby ste našli tú správnu prepravku je dôležité dbať na pohodu vášho domáceho maznáčika. Ponúkame širokú škálu tvarov, štýlov a veľkostí, aby vyhovovali špecifickým potrebám vášho plemena. 

Zobrazených 1 - 12 z 15 produktov v kategórii " Prepravky a klietky pre psa "
Zobrazených 1 - 12 z 15 produktov v kategórii " Prepravky a klietky pre psa "

Klietky pre psov, ktoré si váš štvornohý miláčik ihneď zamiluje 

 

Všetci by sme pre nášho psíka spravili všetko len aby bol spokojný a cítil sa vždy pohodlne. Tak ako to spravíme pre seba, tak musíme dbať ohľad aj na nášho miláčika. Dať mu všetko po čom túži a brať ho so sebou všade aby bol pokope s celou rodinou do, ktorej aj on sám patrí. Klietky pre psov vám to pohodlne umožnia aby s vami mohol byť psík pohodlne aj keď ste ďaleko od domova.

 

Klietka pre psa nie len domov, ale aj na cesty

 

Máme v ponuke klietku do domu alebo aj von pred dom keď chcete aby bol váš chlpáč na čerstvom vzduchu, ktorá mu umožní aby sa cítil doma bezpečne a v kľude sa môže cítiť pohodlne a mať nerušený spánok. Klietka pre psa má na spodnej časti umelú hmotu a tak je pes izolovaný aj od studenej podlahy. Klietka pre psov aj vychováva. Keď je psík neposlušný alebo chcete aby si oddýchol vo svojom brlohu, tak ho môžete zatvoriť do klietky kde sa bude vždy cítiť dobre. Na výber máme nie len kovové klietky  do domu ale taktiež aj transportné klietky hlavne pre malé a stredné plemená. Tieto klietky pre psov slúžia na prevoz vášho miláčika najlepšie v aute lebo nie sú tak kompatibilné ako tašky pre psov, ktorá je skôr na prevoz ako napríklad autobusom či lietadlom, no táto klietka je práve naopak pevnejšia a vhodná v aute aj na dlhšie cesty a váš pes sa v nej vždy cíti bezpečne.

 

Výber správnej klietky pre psov 

 

Klietka pre psa a jej výber sú veľmi dôležité, treba vybrať tú správnu veľkosť aby sa do nej váš pes bez problémov zmestil a mal dostatok miesta na ležanie a rozvalenie sa a na príjemný spánok. V našom e-shope máte na výber medzi dvoma druhmi klietok a to medzi transportnými a takými, ktoré sú určené do domu. Klietka pre psov transportná má dva druhy jeden bez kolies a druhá aj s kolieskami, ktoré uľahčia manipuláciu s vašim psíkom.

 

Filter
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás