Kozmetika a hygiena 

Kozmetika a hygiena

Psy potrebujú špeciálnu starostlivosť a pozornosť, podobne ako deti. Je potrebné venovať osobitnú pozornosť pri výbere hygienických doplnkov pre psov. Kvalitný šampón udržuje telo a srsť jemnú a čistú a vyhnete sa rovnako aj vypadávaniu srsti u psov. Táto starostlivosť je nutná, pretože vypadávanie chlpov môže robiť obrovský neporiadok. V našej ...

Viac

Psy potrebujú špeciálnu starostlivosť a pozornosť, podobne ako deti. Je potrebné venovať osobitnú pozornosť pri výbere hygienických doplnkov pre psov. Kvalitný šampón udržuje telo a srsť jemnú a čistú a vyhnete sa rovnako aj vypadávaniu srsti u psov. Táto starostlivosť je nutná, pretože vypadávanie chlpov môže robiť obrovský neporiadok. V našej ponuke nájdete množstvo druhov šampónov. Líši sa od charakteristiky a zložiek, ktoré sú použité v šampónoch.

Môžete tiež zvoliť podľa potreby vášho psa. Najpopulárnejšie z nich sú hydratačné šampón pre psov pre lepšiu lesklú srsť, šampón pre psov s drsnou a suchou srsťou. Ak má váš pes citlivé oči na šampóny, môžete vybrať niektorý zo šampónov, ktorý je určený pre citlivých psov. V našej ponuke nájdete takisto šampóny proti blchám, kliešťom, prípadne proti lupinám, ktoré môžu trápiť vášho psíka rovnako ako aj vás. 

Zobrazených 1 - 12 z 239 produktov v kategórii " Kozmetika a hygiena "
Zobrazených 1 - 12 z 239 produktov v kategórii " Kozmetika a hygiena "

Kozmetika pre psov

Kozmetika je potrebná nie len pre ľudí ale tak isto aj pre psov, o ktorých sa treba poriadne starať a nič nezanedbať. Majiteľ by mal mať doma nejakú kozmetiku pre svojho miláčika vždy pripravenú. Šampóny pre psa, zubná hygiena, ušná hygiena všetko toto je psia kozmetika, ktorú aj u nás nájdete.

Šampón pre psa

Šampón je najpoužívanejšia kozmetika pre psov a mal by ju mať každý majiteľ doma. Väčšina psíkov nemá rada kúpanie a umývanie. No naše šampóny pre psov zmenia túto traumu na radostné bezproblémové čistenie. Naše šampóny pre psov sú vyrobené na prírodnej báze, ktoré sú prispôsobené každému druhu srsti. U nás šampóny pre psov dokonca obsahujú norkový, čajovníkový olej a aloe vera. Jeden druh šampónov je vyvinutý na obnovu prirodzeného zafarbenie srsti. Jeho PH je špeciálne vyvážené pre svetlé a biele farby srsti. Táto kozmetika pre psov uspokojí aj tú najpodráždenejšiu pokožku vášho psíka. Psia kozmetika, ktorú u nás nájdete je vyrobená na každý druh problému, či už má  váš psík problém so svrbením, s parazitmi alebo sa chce len páčiť ostatným.

Ušná hygiena

Tieto výrobky slúžia na pravidelné čistenie uší vášho miláčika a zabraňujú tvorbe rôznych zápalov, ktoré váš miláčik môže mať. Vytvárajú mierne kyslé prostredie, ktoré zabraňuje vývoju ušných infekcii. Rozpúšťajú nadbytočný maz v ušiach vášho psa.

Zubná hygiena je tiež psia kozmetika

Kozmetika pre psy pri zuboch je veľmi dôležitá a hlavne pre menšie plemená je to až nevyhnutné. Menšie plemená potrebujú viac kozmetiky pre psov pri zuboch, lebo majú väčšiu tvorivosť zubného kameňa. Zubná hygiena je veľa krát prehliadaná, ale je dôležitým faktorom pre celkové zdravie vášho psíka.

Kozmetika pre psov je veľmi dôležitá predsa nechceme mať nášho miláčika zanedbaného. Taktiež kozmetika pre psy napomáha sa vyvarovať rôznym ochoreniam, ktoré psík môže mať.

 

 

 

 

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás