Kozmetika a hygiena 

Kozmetika a hygiena

Psy potrebujú špeciálnu starostlivosť a pozornosť, podobne ako deti. Je potrebné venovať osobitnú pozornosť pri výbere hygienických doplnkov pre psov. Kvalitný šampón udržuje telo a srsť jemnú a čistú a vyhnete sa rovnako aj vypadávaniu srsti u psov. Táto starostlivosť je nutná, pretože vypadávanie chlpov môže robiť obrovský neporiadok. V našej ...

Viac

Psy potrebujú špeciálnu starostlivosť a pozornosť, podobne ako deti. Je potrebné venovať osobitnú pozornosť pri výbere hygienických doplnkov pre psov. Kvalitný šampón udržuje telo a srsť jemnú a čistú a vyhnete sa rovnako aj vypadávaniu srsti u psov. Táto starostlivosť je nutná, pretože vypadávanie chlpov môže robiť obrovský neporiadok. V našej ponuke nájdete množstvo druhov šampónov. Líši sa od charakteristiky a zložiek, ktoré sú použité v šampónoch.

Môžete tiež zvoliť podľa potreby vášho psa. Najpopulárnejšie z nich sú hydratačné šampón pre psov pre lepšiu lesklú srsť, šampón pre psov s drsnou a suchou srsťou. Ak má váš pes citlivé oči na šampóny, môžete vybrať niektorý zo šampónov, ktorý je určený pre citlivých psov. V našej ponuke nájdete takisto šampóny proti blchám, kliešťom, prípadne proti lupinám, ktoré môžu trápiť vášho psíka rovnako ako aj vás. 

Zobrazených 1 - 12 z 135 produktov v kategórii " Kozmetika a hygiena "
Zobrazených 1 - 12 z 135 produktov v kategórii " Kozmetika a hygiena "
Sledujte nás