Misky pre psov 

Misky pre psov

Misky pre psov sa vyrábajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže máte veľa možností nakúpiť všetko nevyhnutné príslušenstvo, ktorým možno takisto vyjadriť osobnosť vášho chlpatého priateľa. Psie misky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane plastovkeramiky a nerezovej ocele. Každý materiál má svoju jedinečnú štruktúru a vlastnosti, ...

Viac

Misky pre psov sa vyrábajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže máte veľa možností nakúpiť všetko nevyhnutné príslušenstvo, ktorým možno takisto vyjadriť osobnosť vášho chlpatého priateľa. Psie misky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane plastovkeramiky a nerezovej ocele. Každý materiál má svoju jedinečnú štruktúru a vlastnosti, čím máte možnosť vybrať si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vám a vášmu domácemu maznáčikovi. Napríklad psačie misky z nerezovej ocele sú populárne, pretože sú trvácne, majú ľahko čistiteľný povrch a kovový lesk. Nerezové psie misky sú zvyčajne umývané v umývačke (hoci si vždy prečítajte pokyny výrobcu) a môžu majú gumový okraj aby zabránili rozliatiu. Mnoho majiteľov psíkov teraz volí psie misky z nerezovej ocele z dôvodu ich funkčného dizajnu a elegantného vzhľadu.

Zobrazených 1 - 12 z 45 produktov v kategórii " Misky pre psov "
Zobrazených 1 - 12 z 45 produktov v kategórii " Misky pre psov "

Ako vybrať misky pre psov čo najlepšie?

 

Je náročné vybrať tú správnu misku pre psa. Misky pre naše domáce zvieratká, či sú to už misky pre psov, mačky alebo iné druhy zvierat, musia spĺňať určité ukazovatele. Jeden z najdôležitejších ukazovateľov je možnosť čistenia a zaobchádzania s miskou. Najviac bývajú odporúčané misky pre psov, ktoré sú jednoduché a ľahké na čistenie. Keďže psíkom nezáleží na tom z akej misky budú piť či jesť, je to na nás majiteľoch, vybrať tú najlepšiu. Veľa ľudí si vyberá misky dokonca podľa farby či tvaru aby sa im hodili k nábytku.

 

Veľkosť misiek pre psov

 

Druhá otázka, ktorá zaujíma majiteľov psíkov je, akú má mať správna veľkosť miska pre psa. Miska pre psa by mala byť vždy dostatočne veľká aby mal váš psík postarané o potravu a tekutiny počas celého dňa.

 

Materiál misiek pre psov

 

V dnešnej dobe je na trhu nekonečne veľký výber misiek pre psov ale aj iné zvieratká. Majitelia majú na výber od porcelánových, keramických, plastových, nerezových či dokonca gumených misiek. Keďže veľakrát cestujeme s našimi psíkmi je potrebné mať vždy po ruke misku pre psíkov. Tie zaužívané ale nie sú moc praktické a preto boli vynájdená aj cestovná miska pre psa. Tieto misky sa skladajú z nylonu a dajú sa jednoducho zložiť a tak máme zjednodušené cestovanie s našimi štvornohými miláčikmi. Môžeme v nich dokonca prenášať aj potravu pre psíkov, ktorí nebudú mať problém na dlhších cestách sa v kľude najesť a vychutnať si naplno svoju stravu. V tejto dobe ľudia radi "vymýšľajú" nové, moderné veci a to dokonca aj misky. Jedným z moderných vynálezov pre psov sú stojanové misky. Stojany na tieto misky pre psov sú väčšinou nerezové a mali by byť hlavne stabilné aby náš psík vodu alebo krmivo neprevrátil. Ďalší dobrý nápad sú tzv. dvojmisky. Sú na vodu ale aj na krmivo a náš psík má ten najlepší komfort.

 

Podložky pod misky pre psov

 

Žiadny psík si nedáva pozor či urobí alebo neurobí neporiadok pri konzumovaní krmiva či vody, ale poväčšine sú na to majitelia veľmi hákliví. Pre tento problém boli vynájdené podložky pod misky pre psov, ktoré zabraňujú neporiadku po celej kuchyni. Sú protišmykové, gumené a preto sa dá na nich ľahko udržať hygiena. Tieto podložky urobia šťastné obe strany. Majiteľ nemusí umývať podlahu za každým, čo psík pije alebo konzumuje a psík nedostane vynadané.

 

 

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás