Pelechy 

Pelechy

Pelech pre psa je ako taká psia sedačka, kam sa môže zvaliť a oddychovať. Široký výber pelechov zaručí, že si určite nájdete to pravé, či už hľadáte kvalitné, lacné, komfortné, alebo maximálny luxus pre vášho psíka. Všetky pelechy sú odolné, kvalitné a je ich možné prať, teda budú vždy čisté. 

Viac

Pelech pre psa je ako taká psia sedačka, kam sa môže zvaliť a oddychovať. Široký výber pelechov zaručí, že si určite nájdete to pravé, či už hľadáte kvalitné, lacné, komfortné, alebo maximálny luxus pre vášho psíka. Všetky pelechy sú odolné, kvalitné a je ich možné prať, teda budú vždy čisté. 

Zobrazených 1 - 12 z 92 produktov v kategórii " Pelechy "
Zobrazených 1 - 12 z 92 produktov v kategórii " Pelechy "

Aké pelechy pre psov vydržia najdlhšie

 

Váš pes je určite plnohodnotným členom vašej rodiny a preto chcete aby mal pohodlný a zdravý život. Preto robíte pre neho maximum čo sa týka starostlivosti, v mnohých ohľadoch, či už ide o výber toho správneho krmiva, pravidelné návštevy u veterinárneho lekára, chodenie na prechádzky do parku alebo hranie sa na gauči.

Ďalším spôsobom ako ukázať vášmu psíkovi, že vám na ňom naozaj záleží je dať mu ten spávny pelech pre psa (možno aj viac pelechov)aby mohol relaxovať. To je určite spôsob ako spraviť psíka šťastným.

Správny pelech pre psa je potrebné udržiavať v čistote. Takmer všetky pelechy v našej ponuke je možné rozzipsovať a prať v práčke na 30°C.

 

Je celkom pravdepodobné, že aj váš psík, tak ako mnoho ďalších, má zvyk ničiť svoj pelech pre psa, tým, že ho kúše, žuje, prípadne škriabe, keď sa chce doň pohodlne uložiť.

Je dôležité nájsť ten správny odolný pelech pre psa, aby ste nemuseli kupovať vždy nový keď sa váš psík rozhodne ho trošku požuvať.

Či už máte veľkého psa ako napríklad Nemecká doga alebo je to malá Čivava, prípadne niečo medzi tým, určite sa vám v našej ponuke podarí nájsť odolný pelech, ktorý bude vyhovovať veľkosti vášho psíka a zastaví jeho zlozvyky ako sú žuvanie, hryzenie, prípadne škrabanie pelechov.

 

Čo sú to odolné pelechy pre psov?

 

Odolným pelechom pre psa v Najzoo.sk označujeme pelech vyrobený tak aby vydržal všetky deštruktívne chúťky vášho psa. Odolný pelech pre psa by ste mali vyberať podľa typu deštruktívneho chovania.

 

Správna kombinácia dizajnu a materiálov pomôže zaistiť, že pelech pre psa, pre ktorý sa rozhodnete bol vyrobený tak aby odolal zlým návykom vášho šteňaťa, ako je žuvanie, kúsanie, škriabanie pelechu, keď sa do neho chce uložiť.

Aké vlastnosti by mal mať odolný pelech pre psa:

◦    má zosilnené švy na vrchu matraca

◦    vyrobený je z tkaniny odolnej voči nečistotám, zápachu, blchám, roztočom a chlpom

◦    vnútro je z priedušného penového materiálu

◦    vyrobený zo silnej hustej tkaniny.

◦    je nepremokavý alebo je ho možné prať v práčke

◦    matrace a vankúše poskytujú dlhotrvajúcu ortopedickú podporu

◦    vyrobený z hypoalergénnych materiálov

◦    možnosť používať pelech doma aj vonku

Mali by ste zvážiť, ktoré z týchto vlastností sú pre vás a vášho psíka tie najdôležitejšie a podľa toho vyberajte pelechy pre psov.

 

Materiály, z ktorých sa vyrábajú odolné pelechy pre psov

 

Pokroky v technológii v posledných priniesli na trh široký výber materiálov, ktoré sú vyrobené aby vydržali deštruktívne chúťky vášho psíka. Tu je zoznam materiálov, na ktoré by ste sa mali zamerať pri výbere odolného pelechu pre vášho psa.

 

Ballistic nylon - extrémne odolný materiál vyrobený z tvrdého a husto utkaného syntetického nylonu, ktorý pokrýva povrch pelechu pre psa. Tento materiál je odolný proti roztrhnutiu a ľahko sa čistí. Tento materiál sa používa vďaka svojej odolnosti aj na iné produkty ako sú hodinové náramky, kufre, prípadne motorkárske bundy.

 

Cordura - nylonová tkanina slúžiaca na pokrytie pelechov pre psov a je dobre známa pre svoju vysokú trvanlivosť a odolnosť proti natrhnutiu. Rovnako ako balistický nylon, cordura sa tiež používa pri výrobe produktov, ktoré musia byť odolné ako kufre, tašky a motorkárske bundy

 

Semiš – ide o veľmi odolný materiál, ktorý sa len tak jednoducho nezničí. Jeho nevýhodou môže byť napriek odolnosti voči roztrhnutiu to, že keď sa zašpiní, tak ho nie je jednoduché vyčistiť a môžu na ňom zostať fľaky.

 

Ekokoža – materiál, ktorý sa často používa na výrobu pelechov pre psov, najmä vďaka svojej odolnosti, a jednoduchej údržbe. Pelech pre psa vyrobený z ekokože môžete jednoducho umyť handrou aj v prípade, že si váš pes ľahne do pelechu zablatený alebo inak špinavý.

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás