Podložky 

Zobrazených 1 - 5 z 5 produktov v kategórii " Podložky "
Zobrazených 1 - 5 z 5 produktov v kategórii " Podložky "

Podložky pre psov

 

Svojmu psíkovi určite chcete dopriať miesto na kvalitný spánok. V prípade, že máte menšieho psíka alebo psíka, ktorý je hanblivý a rád sa skrýva bude najlepšie ak mu vyberiete niektorú z búd z našej ponuky. Ak je vášmu psíkovi obzvášť zima, tak to do čoho by ste mali ešte investovať je podložka pre psa. Búda bude vďaka tejto podložke pre psa nie len pohodlnejšia, ale aj teplejšia a váš psík sa bude v nej cítiť lepšie.

 

Podložky pre psov – materiály na výrobu

 

Cordura – je to veľmi odolný materiál, z ktorého sa vyrábajú nie len podložky pre psov ale aj pelechy a búdy. Podložka pod psa vyrobená z tohoto materiálu sa dá veľmi jednoducho čistiť, prípadne prať v práčke. Nie je to veľmi teplý materiál, takže ani v letných mesiacoch nebude psíkovi v búde príliš teplo.

 

Velúr – podložka pre psa vyrobená z tohto materiálu je je mäkšia a zároveň aj teplejšia, takže zohreje vášho psíka ešte lepšie. Vyrobené sú vo viacerých farbách, tak aby ste ju bez problémov farebne zladili aj s búdou.

 

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý materiál bude vhodnejši pre vášho psíka, kúpte mu podložky pre psov z oboch materiálov a striedajte mu ich. Uvidíte, ktorá bude obľúbenejšia. Prípadne podložku pod psa z cordury môžete používať v lete a teplejšiu velúrovú v zime.

 

Ďalšie využitie podložky pre psa

 

Podložky pre psa je možné využiť aj na iné účely len ako na vloženie do búdy. V prípade, že cestujete môžete, aj keď máte v aute málo miesta, zobrať so sebou kúsok domova v podobe podložky, na ktorej zvykne ležať. Takisto mu ju môžete položiť pred sedadlo, kam si môže pes pohodlne a bezpečne ľahnúť.

 

Podložka pod psa do búdy

 

Veľkosť podložky pre psov do búdy vyberajte vždy podľa veľkosti búdy, ktorú má váš psík.  V prípade, že vyberiete menšiu podložku, psíkovi zostane miesto v búde, ktoré nebude dobre izolované od zeme a môže mu byť zima. Ak vyberiete príliš veľkú podložku pre psa, bude táto podložka skrčená a môže vášho psíka tlačiť. 

Filter
Výrobca
Vodeodpudivý
Materiál spodnej časti
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás