ProPlan 

ProPlan

Purina® Pro Plan® poskytuje garantovanú výživu pre tých, ktorí chcú špecializované a skvele chutiace krmivo pre ich psa. Prostredníctvom neustáleho výskumu, viac ako 400 vedeckých pracovníkov, vrátane odborníkov na výživu, veterinárov, dodávajú modernú psiu výživu rok čo rok.

Zobrazených 1 - 12 z 13 produktov v kategórii " ProPlan "
Zobrazených 1 - 12 z 13 produktov v kategórii " ProPlan "

Podľa čoho si vybrať ideálne krmivo ProPlan pre vášho domáceho miláčika?

Vybrať správne krmivo pre nášho psíka býva niekedy veľmi náročné. Psík spapá obvykle všetko čo, mu príde do cesty, alebo čo nám spadne v kuchyni na zem, ale len my mu vieme určiť či je to aj zdravé pre jeho rast a správnu výživu. Keďže svojich miláčikov radi rozmaznávame, radi mu doprajeme hlavne chutné, ale aj zdravé krmivo. Jedným z nich je tiež krmivo Proplan pre psov. Odporúčajú ho nie len veterinári, ale aj dokonca samotní majitelia psíkov. Krmivo Proplan uvádzajú niektoré výskumy ako jedno z najlepších krmív, ktoré slovenský trh ponúka. Pre väčšinu majiteľov jedným z hlavných kritérií pri výbere krmiva je cena.. Preto si veľa ľudí vyberá značku  Proplan. Je to  cenovo dostupné krmivo, ktoré zaručuje nie len kvantitu, ale aj kvalitu.

Proplan nie je preslávené len na slovenskom trhu, ale taktiež aj na tom svetom. Ľudia zo všetkých častí našej planéty si pochvaľujú toto krmivo. Je len málo precent úžívateľov tejto stravy, ktorí boli nespokojní. Za takýmto názorom bol vždy nesprávny výber krmiva, alebo neskonzultovanie s odborníkom.

Krmivo ProPlan podporuje zdravý vývoj psa, zdravú srsť, dokonca aj imunitný systém vášho miláčika. Táto výživa je predovšetkým vyrobená z prvotriednych potravín ako je napríklad losos, kuracie mäso či hovädzie mäso. ProPlan produkuje krmivá pre psíkov rôznych rás,veku, veľkosti či dokonca druhu srsti. Je prispôsobené tak aby bol váš domáci miláčik s ním najviac spokojný.

V čom sa líši krmivo ProPlan od ostatných krmív?

Granule ProPlan sa predovšetkým vyrábajú z čerstvých surovín aby mal váš miláčik najlepšiu potravu. Tieto granule sú hlavne vynikajúce svojou chuťou, ale taktiež aj svojim tvarom. Vaši miláčikovia sa môžu do nich bez problémov zahryznúť. Táto značka granúl produkuje krmivo pre dospelých ale taktiež nezabudla ani na mladé prírastky do rodín. Granule pre šteniatka sú špeciálne prispôsobené na rast a dobrú stavbu tela vášho malého psíka. Tieto granule pre malých trhačov obsahujú predovšetkým vitamíny a minerálne látky, ktoré podporujú rast a imunitný systém šteniatka. Krmivá ProPlan sú zásadne bez umelých prísad.

Má váš psík nadváhu a neviete ako s ňou skoncovať?

Krmivo ProPlan má aj na tento problém špeciálne granule. Ak má váš psík kilá naviac, veľa veterinárov a odborníkov na stravu pre psov odporúča práve túto dietu. Krmivo ProPlan pomáha pri chudnutí vášho miláčika. Pri udržiavaní svalovej hmoty redukuje celkovú hmotnosť.

Problém s trávením?

Problém s trávením skľučuje nejedného psíka. Aj tento problém vedia granule ProPlan vyriešiť. Strava je vyrobená tak, aby nezaťažovala psí žalúdok a aby ju  vedeli jednoducho stráviť. Krmivo ProPlan obsahuje zložky, ktoré napomáhajú dobrému tráveniu, stabilizuje črevnú mikroflóru a šetrne zaobchádza so žalúdkom vášho miláčika.

Každým dňom sa snaží krmivo ProPlan vylepšovať svoju štruktúru, zloženie, ale taktiež svoju chuť, aby bola lahodná pre vašich domácich miláčikov.

 

 

 

 

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás