Royal Canin 

Royal Canin

Od 1 kg Čivavy až po 100 kg Mastifa, rôzne veľkosti a plemená psov majú veľmi odlišné fyziologické potreby, ktoré robia výber tej správnej výživy komplikovaným. To je dôvod, prečo Royal Canin rieši krmivo pre každú veľkosť, štýl a plemeno na mieru, pre ich jedinečné vlastnosti. 

Viac

Od 1 kg Čivavy až po 100 kg Mastifa, rôzne veľkosti a plemená psov majú veľmi odlišné fyziologické potreby, ktoré robia výber tej správnej výživy komplikovaným. To je dôvod, prečo Royal Canin rieši krmivo pre každú veľkosť, štýl a plemeno na mieru, pre ich jedinečné vlastnosti. 

Zobrazených 1 - 12 z 34 produktov v kategórii " Royal Canin "
Zobrazených 1 - 12 z 34 produktov v kategórii " Royal Canin "

O krmive pre psov Royal Canin

 

Royal Canin je jedným zo svetových lídrov v oblasti zdravej výživy domácich miláčikov. V priemysle, ktorý sa stále prispôsobuje populárnym trendom vo výrobe krmiva pre psov, je poslanie Royal Canin zostať stále rovnaký; neustále prinášať prostredníctvom zdravej výživy a zdieľaných znalostí, najpresnejšie nutričné zloženie krmív pre zdravie psov a mačky.

 

Vytvorenie jedného z najlepších, prémiových krmív na svete nie je jednoduchá úloha. Každý z receptov krmív pre psov Royal Canin sa skladá z viac ako 50 živín, ktoré musia byť obsiahnuté v presnej rovnováhe aby dodali čo najúčinnejšiu výživu pre psov a mačky rôznych veľkostí, veku, plemien a životného štýlu a psov so špecifickými potrebami.

 

Vývoj krmiva pre psov Royal Canin

 

Čo je v granuliach? Viac, než si možno myslíte.

 

Tvar a veľkosť granúl

 

Royal Canin je jedným z lídrov v oblasti výskumu a vývoja granúl pre psov. Rozsiahle testy a využitie moderných zariadení, ako sú "Texturometer" - nástroj, ktorý meria tvrdosť granúl a množstvo sily potrebnej na rozkusnutie – umožňujú dôkladné pochopenie potrieb psov.

 

Pri vývoji granúl pre psov berie Royal Canin do úvahy veľkosť, tvar, štruktúru a hustotu a prispôsobuje ju špecifickým vlastnostiam a potrebám psov, pre ktorých je krmivo pre psov Royal Canin určené. Labrador retriever, napríklad, je známy tým, že krmivo konzumuje veľmi rýchlo a bez žuvania. Granule v tvare kruhu sú navrhnuté tak, aby podporovali žuvanie a snažia sa spomaliť rýchlosť jedenia.

 

Navyše, veľkosť a vek psa sú taktiež dôležité, pokiaľ ide o veľkosť granúl a štruktúru. Napríklad granule pre obrie plemeno dospelého psa sú oveľa väčšie a krehkejšie ako granule pre šteniatko miniatúrneho plemena, ktorý potrebuje menšie, mäkšie kúsky.

 

Granule pre psa Royal Canin môžu ovplyvniť veľa vecí:

 

Dentálna hygiena - Je dôležité, aby zuby psa pri jedení prenikli do granule tak, že je možné dosiahnuť efekt čistenia zubov. To pomáha znížiť usádzanie plaku, čo môže znížiť riziko zubného kameňa a podporuje dobré zdravie ústnej dutiny.

 

Trávenie 

Čím viac pes musí granule žuť, tým pomalšie konzumuje granule, čo môže pomôcť pri trávení.

 

Spokojnosť

Hustota granúl môže pomôcť zmierniť hlad medzi jedlami tým vytvára pocit plnosti. To pomáha psovi k spokojnosti a pomáha udržať zdravú váhu.

 

Chuť

Psy sú obzvlášť citlivé na to, ako potravina chutí v ústach. Správna textúra granule môže pomôcť zvýrazniť chuť potraviny a môže pozitívne zlepšiť zážitok kŕmenia.

 

Nenechajte sa zmiasť módnymi krmivami, ktoré majú granule v tvare ryby, kosti alebo iných tvarov, ktoré sú určené iba na to, aby zaujali majiteľa psa. Krmivo pre psov Royal Canin je jedinečne tvarované a určené pre konkrétny účel a môže mať reálny vplyv na zdravie a krásu vášho psíka.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás