Salač 

Salač

Pre Vašich štvornohých kamarátov - psíka alebo mačičku - Salač pripravil širokú paletu pamlskov, ktoré pomôžu s výcvikom, s dentálnou hygienou, zabavia alebo jednoducho "len" zachutia ... posúďte sami.

Zobrazených 1 - 12 z 145 produktov v kategórii " Salač "
Zobrazených 1 - 12 z 145 produktov v kategórii " Salač "

Salač krmivá - história

Salač krmivá vznikli v roku 1991 na českom trhu a od tohto času sa snažia výrobcovia dodržať kvalitu výrobkov krmív značky Salač. Neskôr sa táto firma dostala aj do iných štátov a jeden z nich je aj Slovensko.

Prečo práve Salač krmivá?

Salač krmivá sa prezentujú hlavne tým, že sú predovšetkým vyrobené z kvalitných a čerstvých surovín. Výrobcovia sa snažia výrobky obohacovať prírodnými komponentami, ale len takými, ktoré sú pre psí žalúdok dobre stráviteľné ako je napríklad mrkva. Salač krmivá sú vyrobené z čerstvého mäsa ako je  kuracie, hovädzie alebo aj bravčové mäso. Aby psíkom tieto krmivá chutili ešte lepšie dochucujú ich buď ryžou, zeleninou dokonca aj syrom.

Pamlsky

Občas radi svojich najlepších kamarátov rozmaznávame. Preto firma Salač ponúka aj niekoľko pamlskov pre našich psíkov. Pamlsky sú neodmysliteľným doplnkom v strave nášho psíka. Robíme nimi radosť našim miláčikom. Tieto pamlsky môžeme taktiež využiť pri výcviku. Tí dokážu pre kúsok malej odmeny urobiť aj nemožné. Krmivá Salač majú pamlsky od "výmyslu sveta", rôzne druhy, veľkosti, farby či dokonca sa snažia napodobniť niekoľko tvarov ako sú napríklad kefky, kvety, kostičky ale aj rôzne zvieratká. Tak isto ako krmivá, tak aj pamlsky pre psov sú vyrobené zo 100% sušeného mäsa. Pamlsky majú dokonca väčší výber mäsa ako je napríklad býčie, kačacie či dokonca pamlsky z rýb.

Komfort v každom veku

Salač krmivá nezabúdajú ani na starších psíkov. Títo psíci majú obvykle ťažkosti s prežúvaním potravy a preto pre nich navrhli ľahko hrýzatelné krmivá. Keďže tieto krmivá spĺňajú nároky na všetky zásadné živiny a suroviny, ktoré by mal psík počas svojho života dostávať, pomáhajú k predlžovaniu jeho veku.

Ponúkajú veľký výber..

Salač krmivá produkujú niekoľko kvalitných druhov stravy pre psov. Každé granule, konzervy či pamlsky vyrábajú čo najlepšie a najkvalitnejšie. Keďže Salač krmivá majú veľký výber pre "našich kamarátov" ich majitelia to majú občas ťažké rozhodnúť sa, ktoré je to "pravé" pre ich psíkov. A k tomu sú odborníci, ktorí radi pomôžu. Či už veterinárni lekari, alebo ostatní odborníci vo výžive zvierat.

Filter
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás