Šampóny a kondicionéry pre psa 

Zobrazených 1 - 12 z 129 produktov v kategórii " Šampóny a kondicionéry pre psa "
Zobrazených 1 - 12 z 129 produktov v kategórii " Šampóny a kondicionéry pre psa "

Šampóny pre psov

 

Nie len ľudia, ale aj psíci by mali byť čistý a voňavý. No niekedy to tak nie je. Na tento problém sú tu práve šampóny pre psov. Väčšina psíkov nemá rada kúpanie a umývanie. No naše šampóny pre psov zmenia túto traumu na radostné bezproblémové čistenie.

Naše šampóny pre psov sú vyrobené na prírodnej báze, ktoré sú prispôsobené každému druhu srsti. Niektoré šampóny pre psov obsahujú norkový či čajovníkový olej dokonca aj aloe vera. Jeden druh šampónov je vyvinutý na obnovu prirodzeného zafarbenie srsti. Jeho PH je špeciálne vyvážené pre svetlé a biele farby srsti. Tieto šampóny uspokoja aj tú najpodráždenejšiu pokožku vášho psíka. Či už má váš psík problém so svrbením, s parazitmi alebo sa chce len páčiť ostatným na našej stránke nájdete šampóny pre psov, ktoré sú vyrobené na každý druh problému.

 

Nie len čistá ale aj zdravá srsť..

 

Má váš psík problémy s alergiou a trpí predovšetkým jeho srsť? Na tento problém sú tu šampóny, ktoré preukazatelne pomáhajú zbaviť sa tohto problému. Šampóny pre psov sú hypoalergénne s čistiacim efektom, ktoré sú vyvinuté aj pre tú najproblematickejšiu srsť. Psíci, ktorí trpia na lupiny, suchou pokožkou, svrabom, vyrážkami či inými problémami s pokožkou by si mali zaobstarať šampóny práve u nás.

 

Dlhá srsť nie je žiadnym problémom pre šampón pre psa

 

Psíci s dlhou srsťou trpia najčastejšie problémami spojené s pokožkou. Ako čo najlepšie ošetriť takúto srsť? Na túto otázku vám vieme jednoducho odpovedať. Niektoré naše šampóny sú vhodné pre starostlivosť o srsť dlhosrstých psov. Čistí vlákna dlhej srsti, ošetruje a odmasťuje ju dokonca jej  dodáva pružnosť. Dlhosrstí psíci majú najčastejšie problémy s rozčesávaním. Tento problém vyriešia jedným strekom naše šampóny na rozčesávanie. Po nich bude sa česanie zmení na radostnú zábavu pre vášho psíka.

 

Potrebuje srsť vášho psíka obnovenie? Na to je tu šampón pre psa

 

Šampón pre psa, ktorý obsahuje vo veľkej miere rôzne vitamíny, ktoré dodávajú srsti silu a lesk.

Na to aby mal váš psík úplne dokonalú srsť a pokožku slúžia kondicionéry pre psov. Kondicionéry sa používajú po použití šampónu a poriadnom spláchnutí zo srsti vášho psíka. Tieto kondicionéry nie len že napomáhajú znovuobnovenia srsti ale dodávajú jej nádhernú lesklú farbu.

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás