Sťahovacie 

Sťahovacie obojky pre psov

Základnou výbavou každého psíka je obojok. Život psíka je stavaný hlavne na venčení či na prechádzkach po čerstvom vzduchu. Keďže niektorí psíci nie sú naučení počúvať na slovo počas prechádzky alebo nie je na niektorých miestach povolený voľný pohyb psov na to nám tu slúžia obojky. Jednou z vymožeností pri vyberaní obojkov sú na trhu sťahovacie obojky pre psa. Tieto sťahovacie obojky sú veľmi dobrým "vynálezom". Každý psík si ich určite hneď zamiluje, pretože tieto sťahovacie obojky neťahajú, neškrtia a hlavne sú vyrobené z jemných materiálov. Keďže tieto obojky sú ľahko pripínateľne, sú vhodnými aj pri výcviku psíkov.

 

Rastie váš psík ako z vody?

Keďže chcete svojmu chlpáčovi dopriať od malého veku tu najlepšiu starostlivosť či tie najlepšie doplnky no nebaví vás každý mesiac kupovať za každým nové obojky pretože psík rastie? Tento problém vám vyriešia sťahovacie obojoky pre psa. Tieto obojky sú špeciálne vyrobené aby sa ich veľkosť dala jednoducho a bez problémov zväčšovať či dokonca zmenšovať. Sú vyrobené tak aby sa dali jednoducho zapínať na krk vášho psíka. Majú pevnú plastovú západku a ich dĺžku možno ľahko prispôsobiť vďaka špeciálnej posuvnej plastovej pracke. Sú vyrobené z materiálov čo len tak nie čo nezničí.

 

Sťahovacie obojky - rôznorodosť pri výbere

 

Sťahovací obojok ponúkame v rôznych farbách či z rôznych materiálov aby bol čo najlepšie prispôsobený vášmu psíkovi. Väčšina sťahovacích obojkov pre psov je vyrobená z veľmi pevného nylonu. Ďalšou výhodou týchto obojkov je, že sú ručne pletené. Len človek sa s ním dokáže čo najlepšie "vyhrať" pri ich výrobe. Každú chybu pri ich vyrábaní dokáže jednoducho opraviť. Váš psík sa bude konečne cítiť originálne a jedinečne. Tieto sťahovacie obojky vyrábame z farebných materiálov, ktoré slúžia pri prechádzke za zníženej viditeľnosti ako je napríklad hmla, tma či dažďa a pri inom nepriaznivom počasí. S týmito obojkami ich uvidíte bez problémov. Naša stránka ponúka tieto obojky vyrobené pre každý druh plemena, či už je váš psík malý či veľký.

 

Bezpečnosť na prvom mieste

 

Sťahovací obojok pre psa nie je len praktickým vynálezom ale nazýva sa taktiež aj bezpečnostný. Ak váš psík počas prechádzky zbadá iného priatelia či pre neho nepriateľa alebo narušiteľa jeho územia a vy ho držíte na sťahovacom obojku, nemá šancu sa z neho vyvliecť.

 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás