Vodítka 

Vodítka

K peknému, originálnemu paracord obojku patrí štýlové paracord vodítko. Aj váš psík chce byť štýlový keď je vonku na prechádzke. Paracord vodítka sú vyrábané na mieru a je možné si dať vyrobiť vlastné vodítko na mieru, prípadne celý set. 

Vodítka pre psov

Vodítko patrí k základnému vybaveniu, ktoré by mal vlastniť každý jeden majiteľ psíka. Občas sa stane, že psík nesúhlasí s tým aby bol pripútaný k svojmu majiteľovi a chcel by sa sám voľne pohybovať, no nie všade je to dovolené. V mestách nie je často povolený voľný pohyb psov a preto by mal majiteľ  dbať na okolie, dbať aj na ostatných psov a  taktiež na bezpečnosť svojho štvornohého miláčika a to tým, že ho pripne na vodítko pre psa.

 

Ručne vyrábané vodítka pre psov

 

Ponúkame pre vás ručne vyrábané vodítka pre psa, ktoré sú vyrobené z Paracordu. Ak by ste náhodou nevedeli čo je Paracord je to veľmi pevný, odolný materiál, ktorý sa používa napríklad aj pri výrobe padákov. Tieto vodítka majú aj ďalšiu výhodu. Majiteľ dokáže neposlušného psíka rýchlo a bez problémov uchopiť, pre nášho miláčika sú tiež pohodlné. A to je našou prioritou, aby bol spokojný nie len pán ale aj pes. Máme na výber dva druhy pletenia vodítok pre psa a množstvo farieb z ktorých si máte možnosť vybrať si aby ladil k farbe srsti alebo aby ladilo vodítko aj k obojku vášho psíka. Máme aj rôzne pestré vodítka pre psov, od jednofarebných až po trojfarebné, dúhové alebo si u nás môžete vybrať aj rozdvojku pre psov, ktorá vám pomôže na prechádzke s dvoma psíkmi. Vďaka tejto rozdvojke sa vaša prechádzka s dvoma psíkmi stane bezproblémovou.

 

Ako vybrať správnu veľkosť vodítka pre psov?

 

Aby si naši zákazníci vedeli vybrať  správnu veľkosť vodítka pre ich miláčikov, mali by sa riadiť nasledujúcimi pravidlami. Najprv je si potrebné určiť či chceme vodítko pre psa na prechádzku alebo  vodítko na rôzne aktivity ako je napríklad beh so psom alebo pri výcviku aby mal váš psík dostatočné pohodlie. Hrúbka je tiež veľmi dôležitá, aby neboli vodítka pre psov príliš ťažké pri ich používaní. Aby ste mali dostatočný výber vodítok, ponúkame vám až tri druhy veľkostí. Ďalší bod, na ktorý by sme mali pri vyberaní vodítok prihliadať je, aby sme si vedeli vybrať správnu dĺžku vodítok. Ponúkame vám dokonca až tri druhy dĺžok. Máte na výber buď 100cm, 130cm alebo 220 cm. Malým psíkom odporúčame skôr tie dlhšie vodítka a naopak, pre veľkých chlpáčov skôr tie kratšie. Ponúkame aj ďalšiu vymoženosť vo svete vodítok pre psov. Sú to prepínacie vodítka. Tieto vodítka si môžete prepínať kedykoľvek a kdekoľvek podľa potreby. Poslednou možnosťou výberu či chcete vodítko, ktoré sa podľa potreby naťahuje samo späť, alebo vodítko klasické. 

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás