Zubná hygiena 

Zubná hygiena

Zubná hygiena je často prehliadaná, ale je dôležitým faktorom pre celkové zdravie vášho psa. V prípade, že má bolesti zubov alebo bolesti ďasien, nemusíte o tom ani vedieť. Pokiaľ zostanú tieto problémy neliečené, baktérie môže vstúpiť do krvného riečišťa a ovplyvnia srdce, obličky alebo pečeň vášho psíka. Veterinári uvádzajú, že odhadom 85 perc...

Viac

Zubná hygiena je často prehliadaná, ale je dôležitým faktorom pre celkové zdravie vášho psa. V prípade, že má bolesti zubov alebo bolesti ďasien, nemusíte o tom ani vedieť. Pokiaľ zostanú tieto problémy neliečené, baktérie môže vstúpiť do krvného riečišťa a ovplyvnia srdce, obličky alebo pečeň vášho psíka. Veterinári uvádzajú, že odhadom 85 percent psov vo veku nad 4 roky trpí nejakou formou ochorenia parodontu, bolesťou v ústach, ktoré môžu viesť k strate zubov a infekcii. Dobrou správou je, že všetkým týmto problémom sa dá zabrániť pravidelným čistením zubov a odbornými prehliadkami.

Zobrazených 1 - 9 z 9 produktov v kategórii " Zubná hygiena "
Zobrazených 1 - 9 z 9 produktov v kategórii " Zubná hygiena "

Zubné pasty pre psov

Zubná hygiena je veľa krát prehliadaná a pritom je pre psa veľmi dôležitá pre menšie plemená dokonca aj nevyhnutná. Zubná hygiena je dôležitým faktorom pre celkové zdravie vášho psíka. Veľa krát váš pes má bolesti zubov alebo bolesti ďasien a nemusíte o tom vôbec vedieť. Pokiaľ tieto problémy budú pretrvávať dlhšiu dobu a budú neliečené, baktérie môžu vstúpiť do krvného riečišťa a ovplyvnia srdce, obličky alebo pečeň formou ochorenia parodontu, bolesťou v ústach, ktoré môžu viesť k strate zubov a infekcii. A potom vám už pomôže len veterinár. Tomuto všetkému sa dá jednoducho vyvarovať pravidelným čistením zubov pomocou kefky pre psa a požiť aj zubné pasty pre psov, hlavne menším plemenám a taktiež je dobré pravidelne chodiť k veterinárovi na prehliadky.

Zubná pasta pre psa je veľmi dôležitá

Nie len človek ale aj pes potrebuje zubné pasty pre psov aby čistenie zubov bolo prospešné. Zubné pasty pre psy zabraňujú tvorbe zubného kameňa a povlaku, tak nebude mať váš psík žiadne zdravotné problémy. Najdôležitejšie je čistenie zubov menším plemenám lebo práve tie majú väčšiu tvorivosť zubného kameňa a povlaku, ktoré môžu pri nedostatočnom čistení zubov pomocou kefky a zubné pasty pre psov vyvolať infekciu. Nie len zubné pasty pre psy chránia vášmu psíkovi zuby ale taktiež aj rôzne maškrty, ktoré svojim tvarom pomáhajú udržiavať zuby vášmu štvornohému miláčikovi silné a zdravé. Zubná pasta pre psa a maškrty pre psa nie sú jediným riešením, psovi môžete aj kúpiť hračku, ktorú keď váš psík bude hrýzť si tiež vyčistí zuby a zároveň si zosilní svoj chrup. Ak vášmu psíkovi páchne príliš z úst a nepomáha ani zubná pasta pre psa máme v ponuke aj ústnu vodu, ktorá zabráni pachu z úst vášho miláčika.

 

 

Filter
Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás