Pelechy a búdy 

Pelechy a búdy

Dajte vášmu psílkovi priestor, ktorý je len jeho. Naša štýlová kolekcia útulných psích pelechov, vrátane komfortných matracov, ležadiel, a búd. Doprajte vášmu domácemu miláčikovi miesto kde môže oddychovať, zdriemnuť si a spať pohodlne.

Zobrazených 1 - 12 z 213 produktov v kategórii " Pelechy a búdy "
Zobrazených 1 - 12 z 213 produktov v kategórii " Pelechy a búdy "

Pelechy pre psov - druhy

 

Kde spí váš pes? Iste, často je to vaša posteľ alebo gauč, ale to nie sú vždy ideálne možnosti. Váš pes potrebuje mať nejaké vlastné miesto, miesto kde môže položiť hlavu, miesto, ktoré je mäkké a pohodlné a hlavne jeho vlastné. Je to jedna zo základných potrieb vášho psa – veľký pelech pre psa! S množstvom druhov, ktoré sú dostupné, môže byť výber celkom zložitý. Tu je prehľad druhov pelechov pre psov, ktoré určite uspokoja aj tých najnáročnejších psíkov.

 

Štandardné pelechy pre psov

Štandardné pelechy pre psov vyzerajú ako vankúše a nemajú hrany. Sú k dispozícii v mnohých tvaroch, veľkostiach, materiáloch a farbách. Tvary pelechov pre psov zvyčajne okrúhle, oválne, obdĺžnikové alebo štvorcové. Mnoho z týchto pelechov sú pokryté materiálmi, ako je fleece, flanel, džínsovina, semiš, alebo mikrovlákna ako cordura. Často obsahujú polyesterovú alebo penovú výplň. Niektoré pelechy sú tiež naplnené cédrovými pilinami na potlačenie zápachu. Štandardné psie pelechy nájdete jednoduchšie a lacnejšie, ale aj tie kvalitné, ktoré môžu byť vyrobené z koženky alebo aj kože. Väčšina pelechov v našej ponuke sa dajú rozzipsovať a vyprať v práčke pri teplote 30°C.

 

Štandardné pelechy sú vhodné pre psov všetkých plemien, ale nemusia poskytovať podporu potrebnú pre starších psov alebo psov s ortopedickými problémami.

 

Pelech pre psa v tvare hniezda

Pelech pre psa v tvare hniezda je veľmi podobný štandardným psím pelechom, okrem toho, že má zdvihnuté okraje. Okraje na týchto pelechoch môžu byť po celom obvode, alebo len časti. Niektoré pelechy sa v skutočnosti podobajú na pohovky alebo gauče. Zvýšený okraj je ideálny pre vášho psa, aby sa mohol oprieť alebo stočiť do klbka - rovnako ako v hniezde. Mnoho psov sa cíti v týchto pelechoch veľmi pohodlne. Navyše, v nich vyzerajú proste rozkošne!

Pelechy pre psav tvare šišky

Rovnako pelechy pre psov v tvare hniezda, aj psie pelechy v tvare šišky poskytujú okraj alebo hranu na opretie. Táto hrana je mäkšia, a umožňuje vášmu psíkovi schúliť sa. Tieto pelechy sú zvyčajne okrúhle alebo oválne a sú vyrobené z veľmi mäkkých materiálov. Pelechy pre psovčasto plyšovésú to jedny z najpohodlnejších pelechov. Psy ich jednoducho milujú!

 

Pelech pre psa v tvare šišky je skvelý pre psa, ktorý sa rád schúli a má rád útulné miesta. Avšak, niektoré staré alebo slabé psy môžu mať problémy dostať sa dovnútra a von z týchto pelechov, pretože sú príliš mäkké.

 

Ortopedický pelech pre psa

Ortopedické pelechy pre psov sú určené predovšetkým pre psov s artritídou alebo inými ortopedickými problémami. Vyrobené sú z vysoko kvalitnej hustej peny, prípadne pamäťovej peny, ktorá poskytuje osobitnú podporu pre telo psa a sú šetrnejšie ku kĺbom. Hoci pohodlné pre akékoľvek plemeno psa, najvhodnejšie sú pre seniorov a veľmi chudých psíkov. Ako štandardné pelechy, sú aj tie ortopedické k dispozícii v širokej palete farieb, veľkostí a tvarov.

 

Ortopedické pelechy sú obzvlášť vhodné pre starších psov alebo psov s ortopedickými problémami. Sú tiež skvelé pre chudých psov, ako je chrt alebo vipet, aby sa zabránilo preležaninám.

 

Zakryté pelechy pre psov v tvare búdy

Zakryté pelechy sú ďalší spôsob, ako dať psíkovi útulné miesto, kde sa môže schúliť. S tvarom ako malé  domčeky alebo stany, tieto pelechy poskytujú malé plyšové útočisko pre psov. Niektoré kryté pelechy pre psov sú vyrobené výhradne z plyšu, zatiaľ čo inévyrobené z materiálov ako štandardné pelechy. Pelech v tvare búdy je roztomilý a jedinečný spôsob, ako dať svojmu psovi zvláštne miesto.

 

Krytý pelech pre psa je ideálny pre všetky plemená psov, ale malým plemenám sa páčia najviac. Tieto pelechy sú tiež skvelé pre plaché psy, ktoré sa v nich môžu skryť.

Rastislav Senderak
Som Velm spokojny z objednavkou aj z pristupom zakaznickej linky,z personalom zo vsetkym vrelo odpor ...
05-12-2017
Overený nákup
Martina Č
Pamlsok Salač Plátky z treščej kože 250 g, pamlsky su vyborne , psik sa tesi, velmi chutia, a ...
23-10-2017
Rastislav O.
Som veľmi spokojny s produktom aj s prístupom , rýchle jednanie odporucam
22-10-2017
Overený nákup
Sledujte nás